Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DDzu

Radeon HD 6770 - aktualizacje sterowników

Polecane posty

Mam taki problem: Próbowałem zrobić tak jak jest napisane w FAQ o instalacji sterowników, ale chyba coś mi nie wyszło. Właściwie wszedłem na oficjalną stronę AMD, wszystko wypełniłem poprawnie, ściągnąłem jakiś tam program (Catalyst Control Center), coś tam analizował, instalował i wyświetlił okienko zakończ... Tyle, że nie było mowy o restarcie systemu ani nawet nic z ekranem sie nie stało... Tak właściwie jak widze ten program służy do kontroli wydajności karty... Może nie to pobrałem? Z angielskiego nie jestem dobry... Więc proszę o pomoc!

Oczywiście podaje też mój sprzęt (nie wiem czy się przyda, ale jak mówi regulamin, żeby pisać, to piszę):

Komputer:

Notebook HP DV7-6040EW

I co w nim siedzi:

Intel Core i7-2630QM (2.0 Ghz)

4 GB RAM DDR3

ATI Radeon HD 6770 1GB DDR5

System:

Windows 7 Home 64-bit

I to chyba wszystko. Jak coś będzie jeszcze potrzebne, pisać, spróbuję znaleźć (w miarę moich możliwości).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Przy starcie wciszkasz F8 klikasz najlepiej cały czas ;-) I tam masz Tryb awaryjny to weź go z obsługą sieci.Sterowniki odinstaluj najprościej jest tak:

2.Pobrać nowe.Tam jest opcja odinstaluj tak też zrób wyczyść wszystko i potem tak samo z tej samej instalki wgraj nowe.

3.Jak chcesz to można z Catalyst.Tam jest opcja wykrywania sterowników.

Najlepiej jest pobrać te sterowniki stąd: http://support.amd.com/us/gpudownload/wind...ob_win7-64.aspx

Sterowniki wybrałem odpowiednio pod Twoją kartę i system więc na 100% powinny działać i dać się zainstalować.

PS. Ja tam zawsze pobieram nowe i Instaluje bez bawienia się w odinstalowywanie i jakoś działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem niedawno taki sam problem.

Wpisz w Google.pl frazę: ''ma-config''.

Wejdź na pierwszą stronę.

Kliknij "Update your drivers'', następnie ''Start the detection''.

Pozwól na zainstalowanie dodatku. (Nie wyłączaj przeglądarki)

Po chwili pojawi się komunikat ''Czy chcesz zezwolić...'' - Oczywiście zatwierdzasz.

Po zainstalowaniu dodatku na stronce pojawią ci się aktualne sterowniki.

Znajdź tam sterowniki do karty graficznej i kliknij ''Download''.

Po pobraniu zainstaluj je bez usuwania starych sterowników. Przy instalacji ekran parę razy ci się wyłączy, ale tak ma być. Po prostu odczekaj chwilę. Komputer uruchom ponownie jeśli będzie taka potrzeba (nowe sterowniki ATI instalują się bez restartu).

W razie problemów napisz do mnie na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...