Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

veyron1

Razer Lycosa Mirror - problem z touchpadem

Polecane posty

odswiezam temat - chodzi o touchpada - dziala mi podswietlanie i regulacja glosnosci , ale reszta juz nie...

ponadto proboje ustawic jakies makra , proboje zmienic defaultowy odtwarzacz na winampa ... i nic

zmieniam ustawienia , zapisuje , ale jakby sie nie zapamietuja

dodam ze mam myszke logitecha i do tego program setpoint (potrzebny - do regulacji czulosci myszki) i nawet jesli to jest przyczyna , to nawet po wylaczeniu setpointa ustawienia sie nie zmieniaja.

mam najnowsza wersje oprogramowania , systemtray nie wlacza sie automatycznie , tylko jesli go wlacze rezcznie , ale i tak zadne zmiany nie dzialaja. ani makr ani zmiany defaultowego odtwarzacza...

nie narzekam - chcialem tylko zmienic sterowanie stop/track w przod/ track w tyl , zeby dzialal mi winamp :((

jesli ktos wie jak to zrobic , bylbym bardzo wdzieczy.

Nie podpinaj się pod cudze tematy. yojo2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą klawiaturę 2 lata. W pierwszej po pół roku touchpad wysiadł całkowicie, wymienili na gwarancji na nową. Ale problemy zaczęły się powtarzać tzn nagle niedziałający touchpad (pomaga ponowne podłączenie klawiatury) samoistne zmienianie się piosenek w winampie itp. Moja rada: touchpada w tej klawiaturze najlepiej NIE DOTYKAĆ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...