Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erandil

Jaki jest najlepszy skaner on-line?

Polecane posty

Cześć, jaki jest Waszym zdaniem najlepszy skaner on-line? Na komputerze mam Avasta, ale na wszelki wypadek wolałbym mieć dodatkowy antywirus, którego nie trzeba instalować. Nie potrzebuję płatnego skanera on-line (jeśli taki w ogóle jest), bo che mieć go tylko do sprawdzania, czy nie mam wirusów na komputerze.

Dziękuje za każdą pomoc :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poważnie pomyślałbym nad zmianą aktualnego antywirusa. Nie wiem jak dokładnie jest w tej chwili, ale jeszcze rok temu Avast nie bardzo spełniał swoje zadanie. Przepuszczał wiele mniejszych lub większych zagrożeń. Często potrafił przymulić komputer, a czasami nawet robił problemy plikom, które z wirusami wspólnego nic nie miały. Ze swojej strony proponuje Ci Comodo albo Avire, obydwa bezpłatne i całkiem dobrze spełniające swoje zadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem żadnych problemów z Avastem, ale może dlatego, że innych antywirusów nie miałem :smile: . Jednak nie jestem pewien, czy mnie do końca zrozumiałeś, chodziło mi bardziej o antywirusa, którego nie trzeba by było zainstalować na komputerze. Tylko takiego, który byłby dostępny z poziomu Internetu i można byłoby dzięki niemu przeskanować cały komputer (a nie wysyłać pliki, które zostaną tam przeskanowane - słyszałem, że takie są).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...