Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

FotoSmuggler

Polecane posty

Odnośnie zdjęć - jak najbardziej. W końcu, w CDA, nutka "artyzmu" nigdy nie zaszkodzi... Pytanie 1: Czy będzie tylko na DVD?

>>>na CD tez moze byc, po prostu zabraklo miejsca w ostatnim nr :)

Pytanie 2: Skąd taka pasja? Wrażliwość na świat, która pozostała z okresu dzieciństwa?

>>>Sam jestem zdzwiony, bo wczesniej po prostu robilem zdjecia. A odkad kupilem cyfrowke, to mnie sieklo na maksa i to jest obecnie moje glowne (kosztowne...) hobby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. O wiele to lepsze i ciekawsze od kiczowatych wygaszaczy ekranowych. Jedno, co bym radził, to większy "przesiew" prac. Chodzi mi o to, że np. było kilka zdjęć takiego starszego człowieka. Pierwsze robiło wrażenie, a kolejne już zdecydowanie mniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hahaha' date=' ten "młody mężczyzna" wygląda jak Cardi xD, za to do Smugglera to ma daleko. Wybaczcie - ale nie mogłem się powstrzymać, zresztą - chyba przyznacie mi rację :D

Bzz bzz[list']

Tak też sądziłem - Smuggler to Cardi, albo Smuggler pojechał z Cardim... Hmmm :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smuggler, Pański dział o jakże niezwykle oryginalnej nazwie "FotoSmuggler" jest (jak dla mnie) bardzo dobrym pomysłem. Co prawda mieliśmy już różne zdjęcia na CD/DVD. jednak tu mamy do czynienia ze sztuką... i to jak na amatorskie zdjęcia - bardzo przyzwoitą. Za tym działem jestem w 100% ponieważ sam też interesuję się fotografią (dzięki PC Format - który co jakiś czas daje ciekawe arty na ten temat). Jedyny minusik - to rozdzielczość... wolał bym mniej zdjęć, a klasycznego formatu z aparatu cyfrowego (1600px x 1200px).

Bravo Panie Smuggler :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smuggler, Pański dział o jakże niezwykle oryginalnej nazwie "FotoSmuggler" jest (jak dla mnie) bardzo dobrym pomysłem. Co prawda mieliśmy już różne zdjęcia na CD/DVD. jednak tu mamy do czynienia ze sztuką... i to jak na amatorskie zdjęcia - bardzo przyzwoitą. Za tym działem jestem w 100% ponieważ sam też interesuję się fotografią (dzięki PC Format - który co jakiś czas daje ciekawe arty na ten temat). Jedyny minusik - to rozdzielczość... wolał bym mniej zdjęć, a klasycznego formatu z aparatu cyfrowego (1600px x 1200px).

Bravo Panie Smuggler :!:

Rozdzielczosc "aparatowa" to 2-4 MB na kazde zdjatko... troche duzo. Ale jak sie jakies zdjecie POWSZECHNIE spodoba, to moge wrzucic i jego oryginal, czemu nie, a tak to wole takie podgladowki dawac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczosc "aparatowa" to 2-4 MB na kazde zdjatko... troche duzo. Ale jak sie jakies zdjecie POWSZECHNIE spodoba, to moge wrzucic i jego oryginal, czemu nie, a tak to wole takie podgladowki dawac.

Przy przeglądaniu zdjęć programem ACDSee i konwertowaniu ich na ten sam format, często i tak ACDSee potrafi zmniejszyć objętość pliku nawet do 75%... nie pamiętam - Pana (Panie Smuggler) pliki były w formacie JPG? To proszę spróbować otworzyć za pomocą ACDSee i za pomocą tego programu zapisać w tym samym formacie.... Proszę spróbować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczosc "aparatowa" to 2-4 MB na kazde zdjatko... troche duzo. Ale jak sie jakies zdjecie POWSZECHNIE spodoba, to moge wrzucic i jego oryginal, czemu nie, a tak to wole takie podgladowki dawac.

Przy przeglądaniu zdjęć programem ACDSee i konwertowaniu ich na ten sam format, często i tak ACDSee potrafi zmniejszyć objętość pliku nawet do 75%... nie pamiętam - Pana (Panie Smuggler) pliki były w formacie JPG? To proszę spróbować otworzyć za pomocą ACDSee i za pomocą tego programu zapisać w tym samym formacie.... Proszę spróbować :)

A niby co ja robie zamieszczajac te podgladowki? :)

Ale plik ze zdjeciami (oryginal) ma 2-4 MB (a zdarzaja sie i 9 MB), zas kazda konwersja oznacza utrate jakosci.

PS. Zdjec pan z wielkimi balonami nie bedzie, bo cos modelek za wiele znalezc nie moge. Ale pare ladnych (ubranych) pan winno sie pojawic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pytanie: kontynuować, czy nie - oczywiście , że kontynuować. W ostatnim numerze CDA to była (twoje zdjęcia) najciekawsza rzecz jaką można było znaleść na dvd. Obecnie Bonusy to kupa śmiecia: wyrzucić savy z gier, kursory, ikony , themes i takie tam szity - zostawić na luzie i fotosmuggler (no i magazyny) i będzie spoko:)

PS. Chyba nie łamię praw autorskich ustawiając twoje zdjęcie jako tapetę pulpitu? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Smuga! ;) Pobyt w ciepłym kraju udana? ;) Chyba najgorszy powrót... "Z lata na zime" ;)

Oczywiście, że kontynuować zdjęcia :!: Nie byłem tam, więc zobacze co i jak tam jest :)

Jejku, aż organizm się rozgrzewa, jak się patrzy na tę zdjęcia ;)

A jeśli można, to OT: Widział pan mecz Polska vs Kazachstan? Ehh... Szkoda gadać(ale to nie na temat! Tylko małe pytanko jeżeli już tu jesteś) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pytanie: kontynuować, czy nie - oczywiście , że kontynuować. W ostatnim numerze CDA to była (twoje zdjęcia) najciekawsza rzecz jaką można było znaleść na dvd. Obecnie Bonusy to kupa śmiecia: wyrzucić savy z gier, kursory, ikony , themes i takie tam szity - zostawić na luzie i fotosmuggler (no i magazyny) i będzie spoko:)

PS. Chyba nie łamię praw autorskich ustawiając twoje zdjęcie jako tapetę pulpitu? :D

Ani troche, w razie czego moge podrzucic wieksza wersje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...