Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strimmer96

FIFA 12 - gra się nie uruchamia

Polecane posty

Słuchajcie forumowicze, mam prblem z gą fifa 12, kupiłem oryginałke, zainstalowałem, klkam przycisk "graj" i nic się nie dzieję. Wiecie może o co chodzi i jak to naprawić??

Mój sprzęt:

System: Windows XP Professional

Procesor: Intel Core 2 duo 2.9GHz

Płyta główna: ASUS P5q SE Plus

Grafika:nVidia GeForce GTS

250

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Ja mam lepszy problem, kupiłem "dwunastkę", zainstalowałem, pobrałem 3.2-gigową aktualizację (zgrzytając zębami) i... nic. Po kliknięciu w "graj" pojawia się obrazek tytułowy (w mocno obniżonej rozdzielczości) i gra wychodzi do Windowsa.

Dział techniczny EA napisał, cytuję: "niestety Pana karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 560 Ti nie spełnia minimalnych wymagań dla gry FIFA 12". W drugiego Wieśka i nowego Deusa mogę pograć na full HD, ale w fifkę już nie? Ogóolnie uznali że to nie ich problem i odesłali mnie do producenta karty. Super. Dziś idę oddać grę do sklepu.

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam ten sam problem co Verspen :dry: mam pada microsoftu do X360, próbowałem zmieniać plik buttondata.ini ale nic to nie zmieniło, w dodatku jak ściągam patch z origin, który zajmuje 42mb, to też nic to nie daje i kiedy jeszcze raz klikam szukanie aktualizacji, pobiera mi znowu ten sam patch od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie forumowicze, mam prblem z gą fifa 12, kupiłem oryginałke, zainstalowałem, klkam przycisk "graj" i nic się nie dzieję. Wiecie może o co chodzi i jak to naprawić??

Mój sprzęt:

System: Windows XP Professional

Procesor: Intel Core 2 duo 2.9GHz

Płyta główna: ASUS P5q SE Plus

Grafika:nVidia GeForce GTS

250

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - MD

Mam ten sam problem co ty, udało ci się może go jakoś już ogarnąć jak tak to prośba napisz jak.Przeglądałem sieć prócz nas ten problem znalazłem w jeszcze paru przypadkach,rano dodzwoniłem się do EA ,ale nie potrafili mi pomóc przez telefon,czekam na odpowiedz na maila Nigdzie nie mogę znaleść rozwiązania,jak nie odpalę gry przez weekend będę chciał z powrotem swoją kasę.?Jak to jest możliwe że kupuję grę i nie gram w przeciwieństwie do tych co mają pirata to się w pale nie mieści jak można wydać tak żle zrobioną grę dodam jeszcze ze demo chodziło bez problemu,i sprzęt jak najbardziej spełnia wymogi gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum znalazłem taką poradę:

Moje Dokumenty\FIFA12\instance0 - znajdziesz tam plik replay0. Właściwości -> "Tylko do odczytu".

U mnie podziałało częściowo, już nie wywala się na napisie fifa 12, tylko można sobie wszystko ustawić elegancko, intro o tym fifa clubie, zespół, który będziemy wspierać. Niestety wiesza się na tym "drugim" Rooneyu... Ale nie zainstalowałem wszystkich aktualizacji, może dlatego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie forumowicze, mam prblem z gą fifa 12, kupiłem oryginałke, zainstalowałem, klkam przycisk "graj" i nic się nie dzieję. Wiecie może o co chodzi i jak to naprawić??

Mój sprzęt:

System: Windows XP Professional

Procesor: Intel Core 2 duo 2.9GHz

Płyta główna: ASUS P5q SE Plus

Grafika:nVidia GeForce GTS

250

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - MD

Mam ten sam problem co ty, udało ci się może go jakoś już ogarnąć jak tak to prośba napisz jak.Przeglądałem sieć prócz nas ten problem znalazłem w jeszcze paru przypadkach,rano dodzwoniłem się do EA ,ale nie potrafili mi pomóc przez telefon,czekam na odpowiedz na maila Nigdzie nie mogę znaleść rozwiązania,jak nie odpalę gry przez weekend będę chciał z powrotem swoją kasę.?Jak to jest możliwe że kupuję grę i nie gram w przeciwieństwie do tych co mają pirata to się w pale nie mieści jak można wydać tak żle zrobioną grę dodam jeszcze ze demo chodziło bez problemu,i sprzęt jak najbardziej spełnia wymogi gry

Nie udało mi się nic z tym zrobić, napisałem do EA ale nie dali mi żadnych konkretnych wskazówek co zrobić, tylko takie gadanie bez sensu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się nic z tym zrobić, napisałem do EA ale nie dali mi żadnych konkretnych wskazówek co zrobić, tylko takie gadanie bez sensu

Znalazłem na forum coś takiego, mi nie pomogło może tobie pomoże

Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Pomocą Techniczną Electronic Arts.

Proszę spróbować uruchomić grę w trybie czystego botowania.

Aby uruchomić komputer w trybie czystego bootowania należy:

1. Na klawiaturze wybierz kombinację "Logo Windows" + R

2. W oknie uruchom wpisz "msconfig" (bez cudzysłowów)

3. W narzędziu konfiguracyjnym wybierz "Uruchamianie selektywne" (Windows XP)

1. Przetwarzaj plik system.ini

2. Przetwarzaj plik win.ini

3. Załaduj elementy startowe

*W przypadku systemu Windows Vista i Windows 7 proszę odznaczyć pozycję:

Załaduj elementy startowe.

4. Przejdź do zakładki "Usługi"

5, W zakładce "Usługi" zaznacz opcję "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft", a następnie kliknij "Wyłącz wszystkie"

(operacja ta wyłączy wszystkie pozostałe usługi, poza ukrytymi wcześniej usługami firmy Microsoft)

6. Zatwierdź zmiany klikając "Zastosuj", a następnie "OK"

7. Uruchom komputer ponownie. Komputer uruchomi się w trybie czystego bootowania

8. Uruchom grę.

Aby powrócić do trybu normalnego po uruchomieniu narzędzia konfiguracji systemu "msconfig" wybierz pozycję "Uruchamianie normalne", a następnie zatwierdź zmiany klikając "Zastosuj" oraz "OK", po czym uruchom ponownie komputer.

Pozdrawiam,

EA Centrum Pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak wy Panowie, wczoraj nakręciłem filmik http://www.youtube.com/watch?v=--FUAEKmLj0 na pewne forum no i też nie wiedzieli jak mi pomóc.

Mój system to Windows 7 64 Bit

Procek: Intel Core i5 (4x3.2)

Ram: 8 GB

Karta Graficzna: GForce GTS 450

To raczej oczywiste, że się łapię więc nie wiem co zrobić. Gdybyście poznali rozwiązanie to bardzo bym prosił. (GG:234153)

Jeżeli nie będzie żadnego w ciągu 3 dni pójdę oddać gierkę i popytam się co oni by wymyślili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szlag jasny trafi!!!

Załozylem konto, pobrałem razem z tym cholernym 4gb patchem...Probuje odpalic gre i wyskakuje mi taki komunikat

http://img689.imageshack.us/img689/6421/beztytuuazd.png

Czy komus tez wyskoczyl taki problem? Jezeli tak prosze o pomoc...

Uporałem sie sam z tym problemem (aktualizacja DirectX 9.0c pomogla), lecz teraz kolejny problem wystapił. Pojawia sie okno z opcjami GRAJ, USTAWIENIA, WYJDŹ, klikam GRAJ i....nic sie nie dzieje. Prosze pomozcie!!! Juz wszystkie pomysly mi sie wyczerpaly...swoja droga jeszcze tyle problemow nie mialem zeby odpalic jakas gre, a szczegolnie fife.

PS Zaden z powyzszych sposobow nie pomogl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz od EA:

Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

Proszę dokładnie wykonać następujący przegląd systemu:

1) Grę zawsze należy instalować (i grać) przy wyłączonych zbędnych procesach (również należy spróbować zmienić ustawienia lub wyłączyć programy antywirusowe oraz zapory sieciowe, często są w nich ustawione zbyt wysokie zabezpieczenia i to powoduje problemy z grą)

Jeśli posiadasz system operacyjny Windows 7, Vista, XP uruchom Menadżera zadań (Wciskając "Ctrl + Alt + Delete") w zakładce APLIKACJE, wyłącz wszystkie uruchomione aplikacje (pojedynczo), natomiast w zakładce PROCESY wyłącz wszystkie procesy które nie są oznaczone jako SYSTEM, USŁUGA LOKALNA, USŁUGA SIECIOWA oraz procesy o nazwie Explorer.exe i TaskMgr.exe

UWAGA!: Komunikat: ?OSTRZEŻENIE: Zakończenie procesu może przynieść niepożądane skutki, w tym również utratę danych i niestabilność systemu. Proces nie będzie miał szansy na zapisanie danych. Czy na pewno chcesz zakończyć?? - jest komunikatem ostrzegawczym Sytemu Windows, który jedyny informuje o ewentualnych konsekwencjach wyłączenia tego programu. Stabilność systemu (jeśli nie jest uszkodzony np. przez wirusa) może jedynie zakłócić wyłączenie procesu niezbędnego do jego funkcjonownia.

2) Proszę również pobrać ze strony producenta i zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej. Proszę również regularnie pobierać aktualizacje MS Windows.

3) Również inne programy mogą zakłócać poprawne działanie gry:

Komputer, aby gra działała prawidłowo powinien być wolny od wirusów oraz programów typu spyware oraz adware. (np. darmowy antywirus: http://www.free-av.com/ , darmowe narzędzie do usuwania ad-ware: http://www.lavasoftusa.com/products/ad_aware_free.php , darmowy program do usuwania spyware: http://www.safer-networking.org/pl/mirrors/index.html )

Proszę również przeskanować rejestr systemu Windows programem do porządkowania rejestru np. http://www.eusing.com/Download/EFRCSetup.exe

4) Jeżeli to nie pomoże, to proszę RĘCZNIE odinstalować grę razem ze wzmiankami w rejestrze i później ponownie ją zainstalować na koncie z pełnymi uprawnieniami administratorskimi oraz używając takiego folderu docelowego, jaki gra sama zaproponuje podczas instalacji!!!. Proszę wyłączyć wszelkie napędy wirtualne oraz programy emulujące. (informacje jak to zrobić znajdzie Pan na m.in. na naszej stronie internetowej www.polska.ea.com w zakładce CENTRUM POMOCY lub na stronie www.ea.com na stronie suportu amerykańskiego ? bezpośredni link http://support.ea.com/cgi-bin/ea.cfg/php/e...p_sid=APR5xKej)

Po wykonaniu zaleceń ? jeśli nie przyniosą rozwiązania proszę przesłać aktualizowany raport Dxdiag według instrukcji z poniższej strony:

http://eapo-new.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/1618

Dziękuję i pozdrawiam

Alina

EA Centrum Pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadaja!!! Zrobilem tak jak podal kolega KwiatekM91, oprocz deinstalacji (btw dlugotrwaly proces na ktory juz nie mam ochoty), ale mam nadzieje ze chociaz to pomoze, jak nie to oddaje gre :dry: . Kilka dni temu robilem formata, mialem Win7 (i na tym systemie gra dzialala, ale wtedy jeszcze nie robilem 4gb aktualizacji), ale nie spodobal mi sie i wrocilem do poczciwego ikspeka...

Ps Robie reinstal :rolleyes:

Ręce opadaja!!! Zrobilem tak jak podal kolega KwiatekM91, oprocz deinstalacji (btw dlugotrwaly proces na ktory juz nie mam ochoty), ale mam nadzieje ze chociaz to pomoze, jak nie to oddaje gre :dry: . Kilka dni temu robilem formata, mialem Win7 (i na tym systemie gra dzialala, ale wtedy jeszcze nie robilem 4gb aktualizacji), ale nie spodobal mi sie i wrocilem do poczciwego ikspeka...

Ps Robie reinstal :rolleyes:

REINSTAL NIE POMÓGŁ!!! Totaolnie nie wiem jaka moze byc przyczyna. Klikam na GRAJ... i brak jakiejkolwiek reakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, pomóżcie. Wszystko mam cacy, tylko że jak daję Graj! na Origin (niech się w piekle spali ten, co to wymyślił ! ! !) wyskakuje mi okienko FIFA, daję Graj, w procesach pojawia się na sekundę fifa.exe i znika. Nic nie wyskakuje, żaden błąd ani nic. Kto jest mi w stanie pomóc? Proszę. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ten sam problem ! wszystko jest zainstalowane ok , mój komputer jak najbardziej spełnia wymagania... mam sp3... Otwiera sie okno klikam graj i nic sie nie dzieje ! dodam że mam orginalną płyte

pozdrawiam

k*&^% zainstalowałem fife12 na siostry komputerze i wszystko u niej działa... parametry ma podobne do mojego... o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I temat odnosnie FIFY 12 + Origin = Szajs jakich mało, znowu powraca. Przez ostatnie 2 tyg. siedziałem w necie i szukałem odpowiedzi na pytanie: Jak uruchomic FIFE 12? No i do tej pory nie znalazlem rozwiazania...

Wymienie w punktach czego probowalem:

1. Format systemu jak juz wspominalem mialem Win7 64bit i gra sie pomyslnie uruchomila pogralem kilka meczy, lecz zaczely pojawiac sie problemy z systemem i wrocilem do poczciwego WinXP 32bit. NIE POMOGŁO!

2. Aktualizacja sterownikow karty graficznej. Karta graficzna GeForce 9800GT Sterowniki 280.26. NIE POMOGŁO!

3. Aktualizacja bibliotek DirectX 9.0c. NIE POMOGŁO!

4. Aktualizacja bibiotek Microsoft NET Framework oraz Microsoft Visual C++ 2010. NIE POMOGŁO!

5. Problem dotyczacy polskich liter w nazwie uzytkownika. NIE POMOGŁO!

6. Problem z plikiem Moje dokumenty > FIFA12 > instance0 > replay0. Jezeli chodzi o ten problem, to u mnie w ogole nie ma tego pliku instance0, a w necie nic na ten temat nie moglem znalezc, co zrobic jak nie ma sie wlasnie tego pliku..i tu moje pytanie Czy trzeba go stworzyc? Jezeli tak to jak?

Jezeli jakies rozwiazanie pominalem lub nie znalazlem w necie, a takowe istnieje to prosze o napisanie.

pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem Fife 12, zainstalowalem, nie działa, dokładnie ten sam problem - nic sie nie dzieje kiedy klikam graj, przeinstalowalem system, sciagnalem najnosze sterowniki do karty graficznej, update biosu i w dodatku rozpartycjonowałem dysk i na nowo wszystko wgrałem bo podejrzewałem robaka... a tu co ? dalej nie działa, no to szukam oczywscie na forach... 0 odpowiedzi, wbijam na support EA, wysylam loga dxdiag i co ? nic. bezradnosc Pana ktory ze mna rozmawial na chacie, powiedział ze sie do mnie "odezwa"... super, pieknie brawo ! CUDOWNIE WYDANA GRA, czlowiek idzie kupuje oryginal za 100zl i musi tego zalowac i sie wku****... brak mi po prostu slow. nie wiem nawet co z tym zrobic, 0 pomyslow jak rozwiazac ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...