Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reven1010

Problem z radeonem 6950 XFX dual heatpipe

Polecane posty

Nie wiem co za cholera, może to wina sterowników może nie, ale nie mogę uruchomić żadnej gry. Przykładowo w wiedźminie 2 "autowykrywanie" ustawia mi wszystko na minimalne a nawet jeśli na takich włącze to i tak nie ma obrazu jest czarny ekran, który dodatkowo mryga i "sterownik ekranu przestał działać..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor BenQ G2220HD 9H.L07LN.IBE 21.5 1920 x 1080 5 ms 16:9

Dysk Samsung 500 GB SATA II 7200 RPM, 16 MB NCQ (HD502HJ)

SilentiumPC Sigma EVO 120mm - SPC057

Obudowa SilentiumPC PI-400 Pure Black ATX/SSD ready/120mm bez zasilacza

Karta graficzna XFX HD6950 Dual Heatpipe 1GB (HD-695X-ZDFC)

Płyta główna MSI P67A-C45 (B3) Intel P67 LGA 1155 (PCX/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3) (P67A-C45 (B3)

LG GH22NS70 RBBB Wewnętrzny PC

SilentiumPC Fortis HE1225 (LGA 775/ 1156/ 1366 oraz AMD 754/939/940 /AM2 /AM2+ /AM3 )

Procesor Intel CORE I5 2500K 3.3GHz LGA1155 BOX (BX80623I52500K) 1

Zasilacz OCZ StealthXStream 2 600W 80+ SLI PSU 120mm (OCZ600SXS2-EU)

SilentiumPC Zephyr 140 - 8,9 dBA

GoodRam 4gb 1333Mhz

Windows 7 Proffesional

Dostałem go wczoraj. I w sumie zastanawiam się czy nie odesłać im radeona na '10cio dniowy zwrot' i nie wziąć jakiegoś gforc'a (z nimi nie miałem problemów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie same problemy mam jak mi się karta przegrzewa. Sprawdż np. programem MSI Afterburner jakie są temperatury. Po drugie w jaki sposób chłodzisz kompa? Po trzecie spróbój zaktualizować sterowniki po trzecie (jeżeli temperatury nie będą w porządku to zobacz czy wiatraki się kręcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatraki się kręcą, chłodzę kompa aktwnie - wiatraczkami (napisałem model obudowy i ilość wiatraków, przepływ skierowałem do góry i do tyłu). Czasem ekram pomryga i normalnie włączam grę, wiedźmin 2 na ultra bez uberpróbkowania działał, a temp w GPU-Z nie przekroczyły 60c (oscylowały 55-58). Ale sprawdzę jeszcze Afterburnerem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyjść na fanboya ale to już któryś rADEK (od xfx) który ma jakieś tam problemy. Może lepiej oddać na gwarancje niech oni się martwią jak to naprawić albo zmienić jeśli jest możliwość na bezproblemowego GTX 570 (polecam MSI TF III P.E). Szkoda nerwów na naprawę czegoś co się być może samo zepsuło :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki wątpię, by to były..

To wina karty graficznej, miałem to w innym modelu k.graficznej radeona.

W układzie twojej karty musiało coś się przestawić, bo przeskoki ekranu.

Z napisem"sterownik ekranu przestał działać, to troszkę podejrzane jest.

Ja zrobił bym co reszta pisze bo fakt karta nie jest sprawna jak wyskakuje taki błąd.

To nie jest wina firmy, częściowo a może być to wina nadmiernego masakrowania takiej karty, grami, testami na wydajność grafiki, albo podkręcaniem nawet.

W skrócie twoja karta jest w pewnym stopniu uszkodzona..

Możesz wymienić na ten sam model innej firmy, tyle że na nowy to problem zniknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...