Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gustavo21

Rozwiązany: ORIGIN problem

Polecane posty

Witam,mam problem z orgini, po uruchomieniu tego programu proboje sie zalogowac ale co ... g!%...Pisze "Do pierwszego logowania wymagane jest polaczenie z siecia" jakas pomoc? dla jasnosci, nie mam routera, mam modem tpsa, uruchamiam jako administrator i jako normalny uzytkownik i nadal to samo. restarty internetu nie pomogly

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod temat odnosnie tego [beeep] jakim jest Orgin...sorry za słownictwo, ale nosi mnie od samego rana...

Poszedlem kupic FIFE 12 na PC o dziwo za 99zł w empiku, wracam do domu, plyta w napędzie no i wyskakuje mi okno ze trzeba zainstalowac ten szajs. Podaje dane haslo, e-maila itp..wczesniej musialem zrobic akualizacje Origin'a. Po akceptacji warunkuów i tak dalej i tak dalej...probuje sie zalogowac, no i wyskakuje mi komunikat o nastepującej treści: "Adres e-mail lub Origin ID jest nieprawidlowy" Dane wpisalem dobrze proba kolejna, ale nadal to samo!!! no szlag jasny mnie zaraz trafi!!! I powiedzcie jak tu nie piracic co!!!!

System Win7 64bit. Moje pytanie jest takie, czy zeby grac w Fife trzeba instalowac Origin, czy da sie obejsc ten proces?

No i czy na win7 działa poprawnie ten Origin, bo gdzies czytalem ze narazie jest nieobslugiwany faaaaaakkkkkkk!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Win7 64bit. Moje pytanie jest takie, czy zeby grac w Fife trzeba instalowac Origin, czy da sie obejsc ten proces?

No i czy na win7 działa poprawnie ten Origin, bo gdzies czytalem ze narazie jest nieobslugiwany faaaaaakkkkkkk!!!!!!!!

Co do obejscia procesu to nie wiem.Ale mam win 7 64 bit i Origin dziala mi poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...