Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

komi89

Orange freedom pro - Można grać na nim w gry ?

Polecane posty

Na takim samym pingu w Fifie 11 prawie że nie dało się grać. Podania i strzały 'z pierwszej piłki' były nie do wykonania, a jakiekolwiek kiwki z obrońcami wymagały planowania ruchów z 1-sekundowym wyprzedzeniem.

Grać w FPS'y komfortowo można nawet w pingu powyżej 100. Mi CoD MW2 chodzi przy 150 i opóźnienie czuć, ale nie przeszkadza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten internet i mogę ci napisać, że jak skończy się limit to spokojnie pograsz w gry online. Sam gram komfortowo w LoL, Modern Warfare, Starcraft 2 (chociaż w tym przypadku występowały lagi podczas rozpoczęcia rozgrywki :dry: ) czy Runes of Magic i WoW (w te gry grałem nawet z bratem, który korzystał z tego samego łącza, zero lagów :tongue: ). Więc raczej nie masz co się martwić o rozgrywkę online :wink:

Chociaż ogólnie nie polecam tej oferty. Jak limit się skończy (u mnie to jest ok. 2 tygodni) to jest tragedia jeśli o chodzi o komfortowe przeglądanie internetu... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

????

Mam ten internet i mogę ci napisać, że jak skończy się limit to spokojnie pograsz w gry online.

Jak limit się skończy[...] to jest tragedia jeśli o chodzi o komfortowe przeglądanie internetu...

Coś się walnałeś :P

ja na tym necie grałem długo, co prawda nie w fifę, ale w Starcrafcie II, LoLu ,CoDach nie miałem problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Chodziło mi o to, że po skończonym limicie nie występują lagi podczas gry online.

Natomiast tragiczne jest przeglądanie internetu tj. filmy na youtube, strony z dużą ilością zdjęć (także Google Grafika), większa ilość otwartych stron, aktualizacje (100 MB po limicie ściąga mi się w ok. 3h!!!) itp.

Np. załadowanie wszystkich elementów cdaction.pl zajmuj ok. minuty... a wczytanie blogu - niemal 2 minuty :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wtrącę się wspominając o najważniejszym. Ping zależeć będzie nie tylko od tego czy limit się skończył czy nie, ale zarówno od odległości od noodeB(stacja nadawcza 3g) Jak i przeciążenia tej stacji userami. przykład?

net łapie całkiem nieźle, średnio między 2 a 4mbps, czasem wyżej, ale często mimo ze mam połączenie z modemem i ze stacją twierdzi ze nie mam dostępu do sieci, reset nie zawsze pomaga. Najgorzej jest między 17-22. Potem ok i od 12 w niektóre dni też są problemy. W efekcie odpalam sobie Battlefileda bc2/3beta pogram chwilę i mnie wywala;/

Teraz przechodzę do plusa, nadajnik 100m od domu w czystym położeniu (mam rooter z podpiętym doń modemem+ prosta antenka więc zasieg będzie idealny) Jeżeli jeszcze załatwie umowę dla firm będę miał gdzieś ile osób jest podłączonych do bts - wg plotki abonenci firmowi mają pierwszeństwo w dostępie(czyżby niższy ping?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...