Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zizou666

Pendrive - ochrona przed zapisem

Polecane posty

Witam, mam następujący problem. Otóż podczas wgrywania na pendrive'a jakiegoś pliku video wyskoczył błąd, że urządzenie jest chronione przed zapisem i nie można ukończyć kopiowania. Od tamtego czasu nie mogę nic zrobić z pendrivem. Ani na niego coś wgrać, ani z niego nic zgrac, ani go sformatować. Oczywiście przekopałem google i jest masa tego typu problemów. Grzebałem w rejestrze, instalowałem różnego rodzaju programy (Repair, Unlocker itp), próbowałem Parted Magic i jego narzedzia GParted. NIe bawiłem sie tylko Ultimate Boot CD, bo nie chciałem czegoś skopać tamtejszymi programami. Niestety nic nie pomogło. Nie wiem juz co mam zrobić. Modelu pendrive'a nie podam bo jest na nim napisane tylko "kryniczanka", a sam jest wykrywany jako USB flash disk. Zwracam się do specjalistów, czy nie znają jeszcze jakichś porad w tym temacie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś sprecyzować termin treści błędów? Jakim programem te błędy wygenerować. Błędem który wyświetla się kiedy chcę coś wgrać/zgrać/sformatować jest niemożliwośc zrobienia niczego z powodu tego, że "dysk jest zabezbieczony przed zapisem". A tutaj screen z zarzadzania dyskami:

zarzadzaniedyskami.jpg

Myślę, że z tego screena wiele nie wynika, gdyż dysk jest rozpoznawany jako zdrowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...