Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niko22

Rozwiązany: Przeniesienie całej zawartości dysku na dysk przenośny, najprostszy sposób

Polecane posty

Ok, krótko i zwięźle. Jak w najprostszy sposób przenieść całą zawartość dysku twardego na dysk przenośny? Stwierdziłem, że metoda "zaznacz i upuść" może i jest banalna, problem w tym, że jest to bardzo czasochłonny proces, a poza tym, dużym problemem jest selekcja danych (to chyba się przyda... a nie, chyba jednak nie... a może? Itd. Irytująca robota.) Chciałbym więc całe 340 GB z dysku załadować na dysk przenośny ;] Będę wdzięczny za pomoc ;]

EDIT: Dzięki za skasowanie pozostałych tematów, z niewiadomych powodów doszło do sklonowania ;p

EDIT2: A jednak tylko ktoś zaraportował ( No ludzie, przecież umyślnie trzech identycznych tematów nie stworzyłem...), gdyby któryś moderator mógł, to prosiłbym o usunięcie zbędnych tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ctrl + a , ctrl + c potem na dysku zewnetrzym ctrl + v

mozna takze roznymi menadzerami przeniesc jak total commander, ale czy to bedzie szybciej ? nie sadze raczej, kiedys uzywalem takze programow typu total copy i raczej nie zauwazylem roznicy w szybkosci kopiowania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, źle to w pierwszym zdaniu ująłem, chodziło mi o najszybszy, a nie najprostszy sposób. Nie wiem, gdzie moje myśli były, gdy to pisałem :rolleyes: Może tak, znacie jakiś dobry program do przenoszenia danych? Czy jednak najlepiej będzie metodą kopiuj - wklej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepsze jest uzywanie Total Commandera. Moze tylko ja tak mam, ale np. kopiujac zdjecia z dysku glownego na przenosny (ponad 1GB), robil to troche szybciej niz standardowe kopiuj/wklej w windowsie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...