Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

l3ave

problem z windowsem 7

Polecane posty

Witam mam taki problem tydzień temu kupiłem windowsa 7 home premium. Aktywowałem go na laptopie i było cacy do dziś, kiedy to komputer nie chciał się włączyć, więc zdecydowałem się na formata. Po reinstalacji windowsa i wpisaniu tego samego klucza wyskakuje mi błąd, że klucz jest nieprawidłowy i nie wiem, co jest i co mam zrobić. Aktywowałem go online za pierwszym razem a teraz nie mogę. Proszę o jakieś wskazówki, co mam zrobić, aby znowu korzystać z tego windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki konkretnie błąd (podaj jego treść)? Próbowałeś aktywować go przez telefon? Jako serwisant często spotykam się z problemem aktywacji i telefon do Microsoftu w 100% go przypadków rozwiązuje. Jako formę aktywacji wybierasz telefon, dzwonisz na podany numer i przez ok 10 min gadasz z automatem. Wszystko jest jasno wytłumaczone więc powinieneś sobie poradzić.

Którą wersję Windowsa zakupiłeś 32bity czy 64bity? I którą zainstalowałeś? Migracja z wyższej na niższą jest możliwa, w drugą stronę już nie. Sprawdź również czy masz poprawną datę w systemie bo to też często blokuje aktywację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli klucz produktu nie był używany nigdzie indziej, powinien się aktywować bez problemu przez internet (przy czym 'powinien' to słowo klucz). W moim laptopie też tak miałem, że przy pierwszej reinstalacji musiałem aktywować go przez telefon, każdy kolejny raz aktywował sie bez problemu przez internet. Rozmowa telefoniczna z Microsoftem to rozwiązanie kiedy wszystko inne zawodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...