Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pablo19

problem z systemem/sprzętem

Polecane posty

Witam,

bardzo bym prosił o przeczytanie mojego posta i o pomoc,

otóż mam laptopa od około 1,5 roku, wcześniej było z nim wszystko w porządku pod każdym względem,

jakiś czas temu podczas grania na laptopie w pewnym momencie laptop po prostu sam się wyłączał, myślałem, że to problem z wirusami trojanami itp, więc przeinstalowałem na nowo windowsa, potem zainstalowałem antywirusa - avast free antiwirus i Malwarabytes Anti-Malware, i po jakimś czasie zainstalowałem sobie grę i znowu to samo ! w pewnym momencie po prostu laptop się resetuje, włączam go ponownie, uruchamiam grę, pogram z 15-20 minut i znowu się wyłączą laptop, kompletnie nie wiem co się dzieje, tym bardziej, że kiedyś nie miałem tego problemu,

nie wiem czy to ważne ale podam parametry laptopa, Intel Core 2 Duo T6400 2,0GHz, 3GB ram DDR3, grafika Nividia GeForce G105M 512mb, system XP Professional service pack 2,

na tym laptopie grałem już bez problemu w takie gry jak Wiedźmin 1, Bioshock, Stalker, Call of Duty 4 itp i to w cale nie na najniższych detalach, i wszystko było w prządku, teraz nie wiem czemu tak się dzieje jak się dzieje, można brakuje mi jakiś nowszych sterowników ?

bardzo proszę o pomoc i odpowiedzi,

pozdrawiam wszystkich serdecznie Pablo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś temperatury czy nie?

A przegrzewanie jak i inne usterki, zazwyczaj występują po jakimś czasie użytkowania (tak jak i człowiek, komp również może czasem się "rozchorować" i mieć "gorączkę"), także to, że wcześniej nie "chorował", nie ma zbyt wielkiego znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...