Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Belormoroth

Problem z Pendrive'm ;/

Polecane posty

Witam.

Posiadam pendrive'a Kingston DataTraveler 100 G2 8gb na którym przyniosłem od kumpla dyskografie różnych zespołów, chcąc zgrać sobie owe dyskografie na dysk okazało się, że jest to niemożliwe. Po włożeniu pendrive'a do USB chcąc otworzyć jego zawartość wyskakuje komunikat:

,Dysk w stacji dysków I jest niesformatowany. Czy chcesz go sformatować teraz?', i właśnie z tym "czymś" nie mogę sobie poradzić. Szukając rozwiązań w internecie nie mogłem trafić na odpowiednią odpowiedź która pomogła by mi w rozwiązaniu tego problemu. Pendrive posiada system plików RAW i wiem, że jest on nieodpowiedni, tylko nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobić.. Próbowałem nawet formatować, lecz to również jest niemożliwe. Dodam jeszcze, że ten pendrive u kumpla działał prawidłowo.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

próbowałeś sprawdzić w innym porcie USB? Jeśli mimo wszystko nie działa to,

skoro u kumpla działało, to pójdż z pendrivem do niego, wywal wszystkie dane, sformatuj go [ bardzo prosta czynność, ale jak nie wiesz to poszukaj w necie ] na system plików NTFS , potem możesz jeszcze zeskanować systemowym narzędziem do naprawy błędów, i skopiować dyskografię znowu, zanieść do domu i sprawdzić czy działa

PS Mam identycznego pendriva i problemów nie robi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, próbowałem sprawdzać pendrive'a w innym porcie USB i też występuje ten sam problem. Dobrze o tym wiem, że powinienem iść do tego kumpla i sformatować go tam, ale chciałem uniknąć nagrywania tych samych plików po raz kolejny, bo jak dla mnie to strata czasu. No ale skoro to jedyna możliwość, to tak zrobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...