Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XXarekXX

Mikrofon problem ;/

Polecane posty

Witam mam taki problem zakupiłem Słuchawki z mikrofonem , specjalnie do CSa jednakże zamiast mojego sexownego xD głosu słychać dziwne dźwięki :ohmy: ! Takie jakby z kosmosu ! Nagrywałem telefonem (Samsung Avilla) te dźwięki może was na coś nakierują http://www14.zippyshare.com/v/74480463/file.html , nie pomogło podłączenie od przodu kompa i od tylnej obudowy, zawsze to samo :/ ,z moim wcześniejszym mikrem też tak było szemrało a potem się tak darło po czym ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... cziszaaaaaaaa ... , próbowałem na CSie oraz na spikerii i tak samo , podejrzewam że to problem z kompem , proszę o poradę bądź pomoc , co mam zrobić by to naprawić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mówił, że nie problem ze słuchawkami, lecz z kompem.

Co do nagrania, to jest typowy dźwięk, odbijania się dźwięku otoczenia od głośników ( co jest dziwne przecież masz słuchawki).

Ja już nie mam pomysłów oprócz najbanalniejszego: zobacz na kabelku od słuchawek czy przycisk mikrofonu jest na włączony czy wyłączony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o co Ci chodzi, przecież jest całkiem nieźle. Zresztą, na TS'ie najważniejsze jest aby zrozumieć co kto mówi, głos nie musi być piękny. Rozumieją Cię koledzy? Brzmi to tak jak na tym nagraniu? jeżeli tak, to nie widzę problemu.

EDIT: chodzi Ci o to buczenie? To całkiem normalne, wielu moich kolegów tak ma, ale w niczym to nie przeszkadza. Grzeb w ustawieniach metodą prób i błędów, może dostaniesz zadowalające Cię brzmienie. jak dla mnie- jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...