Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Civril

Zwariowany świat Malcolma (2000-2006)

Polecane posty

r,id,d140NTA7aF4yNzU7dV5odHRwOi8vaS53cC5

Zwariowany świat Malcolma to serial przedstawiający życie amerykańskiej rodziny klasy średniej. Hal i Lois niegdyś bogate małżeństwo trudzi się wychowaniem czterech synów którzy cały czas przysparzają im kłopotów. Życie rodziny jest ukazane jak wskazuje sam tytuł z perspektywy genialnego Malcolma. Zależności miedzy członkami rodziny są źródłem mnóstwa przezabawnych sytuacji. Każda z postaci przedstawionych w serialu jest na swój sposób komiczna. Każda posiada przywary które są w serialu zaprezentowane i wyolbrzymione tak aby wprowadzić widza w jak największe rozbawienie. Serial był wielokrotnie nagradzany nagrodami Emmy i wieloma innymi.

Obsada:

Christopher Masterson Francis

Meagen Fay Gretchen Mannkusser

Kenneth Mars Otto Mannkusser

Jane Kaczmarek Lois (posiada polskie korzenie)

Bryan Cranston Hal

Justin Berfield Reese

Erik Per Sullivan Dewey

Frankie Muniz Malcolm

Jest to mój ulubiony serial komediowy jaki kiedykolwiek powstał. A moja ulubiona postać to Hal swoja komicznością przebija wszystkich i wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial to po prostu mistrzostwo świata. Według mnie to jest naj naj naj lepszy serial jaki powstał ,przynajmniej Ja lepszego nie widziałem.

Jeśli by gdzieś był w sprzedaży na DVD w j.Polskim to bym kupił.

Oglądałem chyba wszystkie odcinki choć pewny nie jestem.

Najbardziej podobał mi się odcinek gdzie ten Reese przymocował na plecach wąż strażacki i chciał wyskoczyć w górę nad samochodami a mu się nie udało i latał po podwórku z tym wężem przymocowanym do pleców.

Zresztą ulubiony to jest każdy tu się nie da wyróżnić jednego spośród chyba 150 zarąbistych odcinków.

Cała rodzinka jest totalnie pokręcona, szkoda ze zakończyli produkcję chyba w 2006 roku ale wiadomo , wszystko co dobre szybko się kończy

Jak już mówisz o Halu to przypomniała mi się scena gdzie Hal wraz z synami przyjechał na jakąś wystawę sukni ślubnych Malcolm zapytał się ojca czy jego rodzina ma jakieś oszczędności po czym Hal najpierw z bardzo poważnej miny wybuchnął wręcz diabelskim śmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up I tutaj się zgodzę nie ma w tym serialu czegoś takiego jak najlepszy odcinek, bo po prostu wszystkie stoją na tym samym wysokim poziomie. Można tylko wskazywać co bardziej zabawne sceny w historii serialu jak np: Francis rzucił szkołe i Hal goni go po chodniku albo Hal uspokaja żonę, że wszystko będzie ok po tym jak dowiedział się o jej ciąży, następnie wsiada do auta i wrzeszczy 'why me ?!'

A odnośnie tej sceny z Halem o której wspomniałeś to niestety nie kojarzę. Ale serial leci na Comedy Centrali, off course oglądam więc może jeszcze w to trafie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hal uspokaja żonę, że wszystko będzie ok po tym jak dowiedział się o jej ciąży, następnie wsiada do auta i wrzeszczy 'why me ?!'

Pamiętam tą scenę , jedna z najlepszych.

Ja niestety nie mam Comedy Central wiec muszę szukać na necie stronek gdzie mogę zobaczyć online.

Kiedyś Malcolm in the middle leciał na Polsacie stąd znam ten serial (Boooooże dzięki ci ze się o tym serialu dowiedziałem) ale teraz nie emitują chyba 2lata wstecz jeszcze puszczali ale to chyba tylko te 2 ostatnie sezony (6 i 7).

MSaint>>>przypominam o regulaminie działu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...