Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Etnavo

Rozwiązany: Miganie monitora

Polecane posty

Witam.

Mam problem z mrugajacym/migajacym monitorem , nie jest to zbyt częste , jednak bardzo denerwujące tym bardziej że jest to nowy komputer. Miganie w grach nie występuje (albo nie zauważalne) natomiast bardzo odczuwalne podczas korzystania z przeglądarek.

Sprzet:

AMD Phenom II X4 Quad Core 840, Socket AM3, 3.2GHz, 8Mb, 95W (HDX840WFGMBOX) BOX

TUL Radeon HD 6770 471250502-8033

MSI 870-C45 (AM3 AMD870 4DDR3 8CH/GLAN ATX) BOX

Samsung 500 GB SATA II 7200 RPM, 16 MB NCQ (HD502HJ)

Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G)

OCZ StealthXStream 2 500W P SU 80Plus (OCZ500SXS2-EU)

Aerocool PGS VS-9 - CZARNA

Problemem nie kable albo wtyczki, tzn tak mi się wydaje. Po odinstalowaniu sterowników od karty graficznej problem nie występuje. Próbowałem również bawić się rozdzielczością i odświeżaniem, jednak nic nie pomagało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to pożycz od kogoś karte graficzną i zainstaluj do niej sterowniki jak się okaże że jest ok tzn. że z twoją jest coś nie tak.

Gdy usunełeś sterowniki karta pracowała na minimalnych opcjach i nie była w pełni wykorzystywana. Ja niedawno miałem taką sytuacje że moja karta bez sterowników działała ok, a już z sterownikami miała artefakty na całym ekranie i nie dało się wejść do systemu. Na szczęście skoro to nowy komp masz na pewno gwarancje więc stracisz trochę czasu, ale nie kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem kartę grafiki u kolegi (ogólnie chyba robiliśmy wszystko co się dało sprawdzić żeby się upewnić co jest nie tak)

Wnioski:

Po włożeniu jego karty do mojego komputera wszystko jest ok

Po włożeniu mojej karty do jego komputera dalej miganie

Ale uwaga miganie występuje na złączach D-Sub (HD15) oraz DVI-I natomiast na wejściu HDMI problem migania nie występuje.

Więc jest co robię źle, czy chodzi wyłącznie o uszkodzenie karty (a konkretnie złącz) ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...