Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eminem8

Problem z programami korzystającymi z Internetu

Polecane posty

Witam,

Mój problem jest wydaję mi się nietypowy. Otóż o ile mogę swobodnie poruszać się po stronach internetowych, o tyle niektóre aplikacje mają problem z łączeniem się do siecie. Mam na razie 4 zarejestrowane tego typu przypadki: pierwszy to antywirus Kaspersky, który nie może pobrać najnowszej bazy danych, drugi to gadżet na Windows 7 pokazujący pogodę, który nad wyraz często nie potrafi "odnaleźć" pogody i podaje taką sprzed kilku godzin, trzeci to Games for Windows Live, gdzie kiedy próbuję się połączyć z kontem online wyskakuje błąd ID (brak połączenia z Internetem), czwarta to gra TrackMania, która pokazuje mi: "zła odpowiedź serwera".

Kaspersky został sprawdzony pod kątem blokowania połączeń (zresztą po co miałby blokować aktualizacje dla siebie), zapora jest wyłączona, a najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że wczoraj około godziny 20, nagle wszystko zaczęło działać, ściągnęła się aktualizacja do Kaspersky'ego, Games for Windows mogło się połączyć, Trackmania weszła swobodnie. Mimo to gdy dzisiaj wszedłem na komputer znów nic nie działało. Mogę jeszcze dodać, że wszystko zaczęło się sypać, gdy zainstalowałem usługę GameRanger (która już jest usunięta), więc być może narobił jakiegoś śmietniku, ale na tym kończą się moje zdolności informatyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...