Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLEK10106

KOMPUTER mi padł!

Polecane posty

Gdy siedziałem na necie, nagle komp zaciał sie i trwał taki charakterystyczny dzwiek rrrrrrrrrrr( taki zacinajacy dzwiek). Zresetował sie normalnie ale potem nagle znowu to powtorzył, ale juz nie właczył sie normalnie tylko zaczął śniezyc. Potem cały czas tak robił po kilku moich właczeniach i wyłaczeniach. Wydaje mi sie ze karta graficzna padła, bo procek dobrze chodzi, ramy tez płyta rowniez, byc moze to zasilacz spalił karte nie wiem ale zadnej spalenizny nie czułem z kompa. Parametry kompa sa podane w moim profilu.Teraz pisze to z komputera mamy na którym sprawdziłem czy działa dobrze monitor i działał. Dlatego to na pewno wina kompa.

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.2GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce Zotac 8500 GT

Płyta Główna: MSI K9N Neo V3

Ram: 2Gb GoodRam

Obudowa: I-Box 833

Zasilacz: Modecom Feel III 400 W

Przepisałem najważniejsze z konfiguracji kompa. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kompa nowego kupie w przyszyłem miesiacu ale do tego czasu musze miec sprawnego kompa tego bo mam tam wiele danych potrzebnych mi. Potem ten komp mi potrzebny nie bedzie sprawdze ta karte graficzna na innym kompie. A jesli to karta to co moge potem kupic za karte do takiego złomka? Byle by chodził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniedzy mam mało oby było jak najtaniej. Nie bede przeciez teraz kupywał nie wiadomo czego jak nowego kompa niedługo kupie.

Tylko tak cos mi sie wydaje, ze zasilacz tez bym musiał wymienic. \na razie kumpel mi da jkas karte grafiki abym go uruchomił i dane po przesyłał gdzie indziej.

Mam kilka złotych na wymiane karty i zasilacza. Ma to byc po prostu kompatybilne. Tylko tak do 200zł ze wszytkim z przesylka zasilaczem i karta zeby sie to poskładało. Prosze o szybką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...