Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BombelKrowka

Problem z systemem i instalacją sterowników

Polecane posty

Witam mam dość dziwny problem który dopiero dzisiaj odkryłem przy instalacji nowych sterowników do karty graficznej.

Problem jest taki że w ogóle niemoge ich zainstalować po prostu pokazuje się okno w którym zaczyna się instalacja a potem wyświetla błąd i listę sterowników które nie zainstalowano dlatego chciałem spróbować zainstalować przez menadżer urządzeń i to co zobaczyłem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...03bb6d6546.html jak to się mówi totalną pustkę co mnie zaskoczyło. dlatego postanowiłem odinstalować stare sterowniki metodą panel sterowania ale to też nic niedało bo niema ich na liście ....... . Po tym jak niby udało mi się odinstalować stery i wyczyścić ich resztki chciałem zainstalować najnowsze ale problem pozostał nie chcą się zainstalować wyświetlając to samo co było. po gdzieś godzinie prób poddałem się i zrobiłem przywracanie systemu gdzie powrócił do starych ustawień w których była zainstalowana karta graficzna. I teraz mam pytanie co mam w tej sytuacji zrobić ? Instalowałem dzisiaj sterowniki do chipsetu z AMD catalyst 11.8 ale nie wiem czy to jest w tym problem. Ogólnie wszystko dobrze chodzi gry jak i inne ale niepokoi mnie to. Może ktoś wie co zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...