Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2011

Polecane posty

Pierwszym z trzech pelniakow w tym numerze CDA bedzie zabawna przygodowka point'n'click z elementami gier logicznych, czyli The Tiny Bang Story PL.

Jesli ktos zauroczyl sie Machinarium, tu bedzie mial cos mocno podobnego, tylko utrzymanego w bardziej optymistycznym klimacie,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam akurat pasi. To jedna z tych gier, na które szkoda kasy, ale jako dodatek do czasopisma sprawdza się idealnie.

Smugg-gadżet, o którym wspomniałeś zostanie doczepiony do przecieków? Czy poznamy go wraz z zapowiedzią w piątek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - jakoś mały ruch w dyskusji o pełniakach :rolleyes: A jak widać CDA rozpieszcza swoich czytelników. SH jako drugi pełniak - mniam, mniam :laugh: Akurat nie miałem przyjemności zagrać w tę część co z chęcią nadrobię i zapoluję na parę konwojów na szerokim przestworze oceanów (cytując klasyka) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Tiny Bang pewnie sprawi nieco radochy, natomiast SH to zupełnie nie moja bajka - z symulatorów tylko Flight Simulator 10 lat temu mnie kupił :-). Nie chce mi się zwyczajnie ;-P. Ale kto wie, jak trochę o nich poczytam, to może, może...

Jakie macie typy na głównego pełniaka? Ja żadnych, ale ciekawi mnie wasze "gut feeling".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej przygodówki to na pewno w nią nie zagram - nie przepadam za bardzo za tym gatunkiem gier. Za to na pewno zobaczę Silent Hunter zwłaszcza, że nigdy w gry z tej serii nie grałem.

Czekam także na głównego pełniaka. Gdy się weźmie pod uwagę, co w numerze październikowym było w poprzednich latach: Codename Panzers Phase Two (2008), Dark Sector (2009), King's Bounty (2010) - raczej nie będę nim rozczarowany.

W 2010 w pazdzierniku byl zdaje sie ten Messiah czy jak mu tam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciesze z Silent Huntera 4. Lata temu calymi tygodniami zagrywalem sie w jedynke, pozniej odbylem tez sluzbe na okretach podwodnych w czesci drugiej i trzeciej. Niestety SH 4 i 5 mnie ominely, przegrywajac walke o moj wolny czas na rzecz WoWa. Teraz bede mial doskonala okazje, by nadrobic zaleglosci. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego pełniaka - siostra się ucieszy :) .

Co do drugiego - oby SH4 z dodatkiem były spatch'owane (to zmora tej części i V również). Jeśli tak - no to ja moze nie zagram, ale wysadzanie okrętów podwodnych będzie mijać bardzo przyjemnie (w skrócie - dobry pełniak będzie!).

Co do kosztów - na razie suma kosztów pełniaku na rynku wynosi ok. 60zł, a jeszcze będzie główny - nieźle! Po cichu licze na TR: Underworld.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że kiedykolwiek to napiszę - nawet jak trafiały takie tuzy jak Mass Effect, Resident Evil 5, Gothic 3, etc. na cover. "Yuhuhuhuhu!!!". Dosłownie w tym tygodniu miałem kupić Silent Hunter 4, bo naszła mnie chęć na "podowodniaki", a na SH 5 nie chciałem forsy wydawać. Bez względu na 3 pełną wersję ten numer jest już mój na 99%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajnie! Dopiero drugi pełniak a wy już mnie kupiliście, ostatnio udawało wam się to dopiero przy trzecim. ;) Oczywiście słówko kupiliście jest tu zdecydowanie na wyrost, bo CD-A kupuję bez względu na to co jest na płytce, ale zawsze to milej gdy dacie jakiegoś mocnego pełniaka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Tiny Bang Story - naprawdę fajny pełniak, którego z miłą chęcią przetestuje.

Silent Hunter 4 - to ma być "druga" (!!!) pełna wersja?! Sporo dobrego się naczytałem o tej grze i z miłą chęcią ją przetestuje. Spokojnie mógłby to być najlepszy pełniak, aż się boję co dostaniemy jako główne danie. Mam nadzieję, że jest to połatana wersja gry. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe ale dobre p&c zawsze mile widziane [ tylko nie taki badziew jak so blond ]

SH 4 bardzo dobry pełniak spokojnie mogący robić za nr.1 ale czy będzie "spaczowany" ? Granie w to bez patch'y to jak granie w GTA 4 [Wersja PC :P]

A wiec Mr. Smugg jak to będzie z SH IV ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej przygodówki nie znam, ale może w wolnym czasie sobie ją sprawdzę, natomiast Silent Huntera - choć fanem nie jestem - znam i muszę powiedzieć, że to mocny cios w nadchodzącym numerze ;) Tylko pewnie znowu będzie tak, że tym podbudowaliście apetyty kupujących, którzy będą wyobrażać sobie gór ze złota w postaci pierwszego pełniaka ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...