Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mercs2222ifly

Nowy komp gorszy od starego!

Polecane posty

Nie dawno kupiłem komputer w zakładce jest opis. Mam bardzo małą wydajność nie wiem o co lata w crysise mam tylko 15fps!!A na starym miałem 30fps sam nie wiem....

Myślałem że gtx 590 sprosta crysisowi ale się myliłem też zauważyłem leką zamułe kompa nie wiem co to defragmentacja albo coś innego prosze pomórzcie !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że wybór każdej części przeanalizowałeś, ale zasilacz to "jakiś chieftec"? No cóż, lepsze to niż "jakiś Modecom". By sprawdzić model zasilacza, musisz otworzyć obudowę i odczytać naklejkę na zasilaczu.

Być może winne są nieaktualne lub brakujące sterowniki - co jak co ale 15 FPS na GTX 590 w Crysisie to nie jest norma.

PS... Dysk SSD 500gb? Panie, ileś pan wydał na tego kompa?! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crom3ll

W profilu znajduje sie informacja, ze w komputerze jest (oprocz 6 wiatrakow ;)) dysk SSD o pojemnosci 320GB. Mozliwe jednak, ze te informacje sa juz nieaktualne i "stary" dysk SSD zostal zastapiony wlasnie tym z 500GB. ;) No chyba ze to jakas sciema. ;)

@mercs2222ifly

Jakby nie bylo na takim sprzecie Crysis nie powinien dzialac tak slabo. To juz moj stary EVGA GTX 8800 z poprzedniej konfiguracji wyciagal wiecej w tej grze 3 lata temu... Jedyne mozliwe powody takiego stanu rzeczy, ktore przychodza mi do glowy to albo powazne problemy z przegrzewaniem sie grafiki, albo jakies problemy ze sterownikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nadal nie wiemy czy to problem bardziej ogólny, czy też tylko z Crysisem (trudno więc coś wyrokować).

Sprawdziłeś temperatury? Najlepiej wrzuć screeny z jakiegoś programu (np. HWMonitor), z temperaturami w spoczynku i w stresie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...