Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KMyL

Konfiguracja WI-FI

Polecane posty

Witam.

Laptop z sąsiedniego pokoju łączy się z internetem dzięki routerowi leżącemu obok mnie :P

Problem w tym, że jak brat z laptopa zapuści coś do ściągania, to zapycha prawie całą prędkość i nawet na Operze z włączoną opcją turbo jest ciężko przeglądać strony :/

Prosiłbym o pomoc - jak można wyregulować maksymalną prędkość łącza dla tego WI-FI, aby mi nie zapychał całej lini ?

Router : Asus RT - N10

Natomiast program (?), albo raczej oprogramowanie z jakiego korzystam ( wpisuję adres w przeglądarce internetowej i mam to całe "menu" ) -

Tomato (beta)

Wersja 1.28 RAF PL by shibby

Jeżeli potrzebne są jakieś inne dane - piszcie. Z góry dzięki....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia - wygląda to nazbyt skomplikowanie :/ Tak na początek to ja tak wyskoczyłem z tym biosem Wi-fi itd. A czy jest jakaś inna możliwość regulacji "podziału" tego LAN'u ? Inna, tzn. czy jest do tego jakiś ( w miarę ) prosty program do tego ? Albo jakaś funkcja w Windowsie ?Jeśli znacie to Zapodajcie jakieś inne opcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno istnieje program, zarządzający priorytetami dostępu do sieci dla Windows - nie pamiętam w tej chwili nazwy (poszukam) - poza tym nie wiem na ile będzie przydatny u Ciebie (działa na jednym komputerze i pozwala na ustawienie priorytetu). Gdybyś napisał jakimi programami brat ściąga to można by było:

1. Wskazać możliwość regulacji obciążenia sieci w samym programie jeśli ją ma...

2. ... a jeśli nie ma to zaproponować odpowiednik który pozwala na takie ustawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...