Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amdarel

Obce komputery w sieci

Polecane posty

Witam. Od pewnego czasu zauważyłem że po włączeniu zakładki sieć pojawiają mi się tam poza moim , także obce komputery zwykle w ilości sztuk 2-3. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt że .... nie mam routera bezprzewodowego więc nie ma możliwości by to sąsiad zza ściany podbierał mi internet. Pomoc techniczna neostrady rozkłada ręce i twierdzi że pierwszy raz się z tym spotyka i nie wie co zrobić.

Jakieś porady ? Router SpeedTouch 546 Windows Vista

P.S. Przez pomyłkę temat umieściłem w dziale sprzęt zamiast internet . Moderatorów przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu ;- )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. czy komputer z tym systemem był kiedyś podpinany do sieci ?? Mam na myśli LAN itp. nie Internet.
  2. uruchom system w Trybie awaryjnym z obsługą sieci - gdy to zrobisz, zobacz czy komputery te nadal się pojawiają w otoczeniu sieciowym.

Żeby było jasne - rozmawiamy o Otoczeniu sieciowym z Panelu Sterowania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amdarel

Może instalowałeś kiedyś wirtualną maszynę ? Ew. jakiś program, który utworzył komputery w sieci.

A czy nie masz przypadkiem w swoim kompie włączonego udostępniania sieci przez WiFi?

Napisał, że nie ma routera bezprzewodowego a jego modem to ST 546, który WiFi nie posiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...