Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Soldiers & Outfront II

Polecane posty

Muzykę sam wyłączyłem :). Aż kłuje w uszy, a sam lubię posłuchać sobie czasem pracy silników radzieckich czołgów. Te gwizdy, rzężenia... :wink:. Może umówimy się na jakiś sparing? I czy jest jakaś przeglądarka serwerów? Bo ja tam widziałem tylko "Wpisz Adres IP" :?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soldiers to bardzo trudna gra ale bardzo fajna, miażdżąca enginem, mi nie przeszkadza Commandosowy klimat, wyszło już kilka fajnych modów... Bez BTRH się nie obejdzie, większość serverów jedzie na tym modzie, który szczerze powim jest genialny. Polecam również:

:arrow: Band of Brothers - mała misja SP ale za b.dobrze zrealizowana

:arrow: Storm Over Europe - dodatkowa kampania i kilka genialnych misji SP

Co do meczy w internecie gra jest absolutnie genialna, czysta poezja. Ale warto grać z kumplami na określonych zasadach. Np. Brytyjczycy kontra Amerykanie w modzie BTRH... :twisted: Jest bardzo dużo strategii na pokonania wroga, rostawianie min na drogach, snajperzy w krzakach (a przy mgle wojny nie można ich łatwo zauważyć) i inne.

Zadymy ->> ostatnie misja radziecka, genialna masakra pancerna, druga misja Wittmana, ogólnie cała kampania jest ekstra oraz może mniejsza zadyma "Ostatnia nadzieja" - misja w kampanii amerykańskiej... Do misji SP to dobra jest "Red Flood" z modu SoE...

W Outfronta nie grałem, ale podobno jest jeszcze trudniejsza od

Soldiersów... Jak patrzyłem na misję w poradniku GRY-OnLine to racja... Już lepiej poczekać na Faces of War, mam nadzieję że bardziej wysierodkują poziom trudności...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem najlepsze BOOOM jest jak trzeba KATIUSZE rozpieprzyć przy użyciu dynamitu.TAK TAM PIEPRZNEŁO ŻE Z OBOZU ZOSTAŁ LEJ. :twisted: :lol:

A jakie było moje zdziwienie gdy miałem jednego żołdaka (ten SpecNaz co go w drugiej misji uratowaliśmy) to z kilku metrów na tej stacji - gdzie trzeba było pociąg podprowadzić aby dobrze czołgi obstrzelać - rzuciłem RPG. Jak to wybuchło to zaczynam uciekać kolesiem ale było po nim, ale kapitalna eksplozja była. Tutaj screen jak wybuchła katiusza, a tutaj ostrzelanie innego pociągu na stacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOom było wyrąbiste że tak powiem.

Przystopuj trochę z takimi postami, ok? W dwóch postach piszesz to samo tylko innymi słowami. Wysil się trochę przy pisaniu albo za takie statsowanie niedługo dostaniesz upomnienie nie tylko słowne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dawno nie gralem w gierke i nie pamiętam dokładnie ale niedługo sobie zainstaluje jeszcze raz żeby sobie przypomnieć co i jak.Dam Ci niedługo znać o Edytorku,ale naprawde fajny jest.Próbowałem zrobić Omaha ale było trudno.Stalingrad też robiłem.Wiesz coś typu zadyma ala katiusza połączona z całym pułkiem niemców szturmujących ajkiś głupi domek :twisted: :twisted: :twisted: Niestety dy dobiegli do domku już go nie było.....bo moje rakietki go sięgnęly :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm... może to jest głupie pytanie, ale czy jest jakaś przeglądarka serwerów pokroju GameSpy w Soldiersach? Czy można grać tylko przez IP? Bo jak grzebałem w ustawieniach i wszedłem na opcję "Stwórz" to miałem kilka możliwości, a wśród nich "Internet/GameSpy". Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Outfonta...cholernie trudny :!: Tak - tam jest tylko kampania dla ruskich...cholernie trudna...ja dziękuję. O ile Soldiers przeszedłem w miare łatwo i bez szczególnego wysiłku, to w Outfroncie już w 1-szej misji wysiadam... Ale zdolnym polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Soldiers na siecie też bym se popykał. jesli chceta grać w jakąś grę na LANie, to polecam program hamachi. Umożliwia on grę na LAN'ie nawet na jednym kluczu :twisted: Dla mnie bomba ( a raczej TNT :) )

Poeksperymentuj z tajemniczym przyciskiem "zmień" - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...