Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NoNamePL

Problem z komputerem

Polecane posty

Witajcie! Coś ostatnio dzieje mi się z komputerem, opisywałem problem w poprzednim temacie. Z kolegą z forum (Matidop) ustaliliśmy że prawdopodobnie zasilacz nie wyrabia/jest uszkodzony. I teraz pytanie, czy warto oddać go na gwarancje bez 100% pewności uszkodzenia czy od razu kupić nowy? Nie mam części zamiennych, a z kasą też krucho, więc muszę się zdecydować... Możliwe że przyczyna leży w czymś innym ale nie wydaje mi się. Próbowałem zmierzyć napięcie to po podpięciu sond komputer nie wstawał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam części zamiennych

A nie masz pod ręką jakiegoś kumpla u którego mógłbyś sprawdzić swój zasilacz? Oddawać na gwarancję bez 100% pewności niedobrze, kupować nowy bez tego też źle.

Osobiście najpierw dorwałbym jakiegoś kolegę, a potem, jeśli przypuszczenia by się potwierdziły, rozglądał się za nowym PSU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego mój poprzedni post został zaraportowany? Jeśli pod podpięciu sond komputer nie wstaje to zostaje to albo miernik jest uszkodzony/źle skonfigurowany albo jest gdzieś zwarcie/coś nie ma dobrego styku - objawiające się przy np: poruszeniu jednej z wtyczek w celu pomiaru. Podmiana zasilacza to rozsądne rozwiązanie (oczywiście na markowy - jeśli będzie zwarcie poza zasilaczem to przy markowym mamy pewność że zadziałają zabezpieczenia i nie spowodujemy większych zniszczeń).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...