Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freshiess

Rozwiązany: Dysk twardy - kilka pytań.

Polecane posty

Witam.

Ostatnio kupiłem nowego kompa, tego co w sygnaturce i dysk twardy (dokładnie ten: http://www.arest.pl/produkt/Dyski-twarde/4...5-SATA-HD103SJ/ ) i zauważyłem, że tak jakby wolno chodzi. W win7 jak jest to indeksowanie, czyli ocenia poszczególnych składników kompa (CPU,RAM, itd.) to dysk twardy ma tylko 5.9, reszta jest na 7.7. Dodam jeszcze, że po złożeniu kompa, jakieś 1.5tyg. temu, jak wgrałem Windowsa, przed ładowaniem systemu, pojawiło się okno. I pisało tam coś w stylu:

System wykrył, że coś tam jest w trybie IDE, a jest podpięte przez SATA i czy chce zmienić na Sata AHCPI albo coś takiego. Za pierwszym razem dałem tak, to system nie chciał się załadować, tylko wywalało w połowie bsoda. Więc wszedłem do biosu i dałem Load Fail-Safe Defaults i znowu było to zapytanie czy chce zmienić na SATA i dałem nie i jest normalnie. Tylko tak jakby dysk kuleje, no nie wiem. Czy ta punktacja jest normalna? Dodam, że wszystko dobrz jest podpięte i zarówno nagrywarki i dysk są podpięte pod SATA, a nie ATA, nie ma innej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...