Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawello12

Przewodowy pad x360 zawiesza się

Polecane posty

Witam

Mam problem z przewodowym padem od x360. Po podłączeniu jest ok, świeci się dioda przy jedynce. Gram sobie i nagle zapalają się wszystkie cztery diody, włączają wibracje i pad nie reaguje, aż go nie odłączę. Sterowniki te, co się same zainstalowały z windows update. System Windows 7 Home premium 32 bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na kompie. Napisałem, że gram sobie i nagle się zawiesza. Czasem się zawiesi po kilku minutach, a czasem i z 20 minut wytrzyma.

UPDATE: Zauważyłem, że problem nie występuje, kiedy wyłączę wibracje w grze, a więc to coś z tym. Teraz gram już jakiś czas w AC II i jest ok. Jednak wolał bym grać z wibracjami, więc mam nadzieję, że ktoś mi jednak pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, bo problem znowu zaczął mi doskwierać. Może tym razem ktoś mi pomoże. Gram sobie w epizody do GTA IV, kiedy zaczyna się strzelanina, to pad się zacina przy kilku strzałach (włączają wibracje). Przedtem problem sam nagle ustąpił, ale teraz znowu jest to samo. Ma ktoś jakieś pomysły?

UDPATE: No to może zadam jeszcze inne pytanie. Jak myślicie, dało by radę skorzystać z gwarancji Microsoftu nie posiadając paragonu? Pada kupiłem w wakacje, ale paragon gdzieś mi się zawieruszył. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...