Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KafarPL

Flash na iOs'ie

Polecane posty

Witam.

Mam problem, otóż Frash nie działa na iOs'ie w wersji 4+ a iMobileCinema nie obsługuje wielu stron.

Ktoś wie co można zrobić aby bezproblemowo oglądać video w playerach bazowanych na flashu?

Mam iPoda 3G z softem 4.3.3

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego soft 4 + nie jest odpowiedni dla 3G ? ? Autor napisał iż posiada iPoda Touch <ma się rozumieć> 3G więc jeśli jest to wersja 32GB bądź 64GB to hardware jest praktycznie jak w iPhonie 3GS, gdzie soft 4+ sprawdza się b.dobrze.

Co do skyfire to przeglądarka odtworzyła nie jeden film który na safari nie da rady odpalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę zle sformuowalem posta, chodziło mi o to czy jest jakiś program który bezproblemowo odtworzy flashe. Jak wchodzę przez skyfire np na megavideo to żadnego filmu tam nie odpale, to samo np na playerze który jest na fairytailnakama. Mam po prostu szare okienko z napisem flash, jak w nie klikne to robi sie szare i pisze coś w stylu "()App feed costam". Aha, tak mam iPoda 32gb wiec 4.3.3 hula no problemo-----EDIT ten błąd mam na safari, na skyfire niby wykrywa video ale laduje tylko jakiś pasek "live" a sam film jakby sie wiecznie buforowal (to jest jwplayer)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...