Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Car4los9

Wysokie temperatury PC

Polecane posty

Hej, tak to znowu ja odkryłem co jest przyczyną spadku fps (zamrażania ekranu), są to (wedłuig mnie ) strasznie duże temperatury

Prime:

idlebu.png

prime95stress.png

stressc.png

Furmark:

furmarkw.png

beztytuupobc.png

dftyhr.png

Dla przypomnienia:

Konfiguracja komputera:

System operacyjny:

Windows 7 64 bit

Typ procesora:

Intel? Core? i5-2500K CPU @ 3.30GHz

Model karty graficznej:

NVIDIA GeForce GTX 560 Ti

Plyta główna:

Asus P8H67-M REV 3.0

Ram:

Goodram 4gb 1333Mhz

Rozdzielczość pulpitu:

1440x900

Obudowa:

Silentium Pc Brutus 410

Ps: Obiecuje, że jak uda się naprawić ten problem to przestane zaśmiecać wam dział z moimi problemami xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie na procku jest boxowe? U mnie w brutusie przy Zalmanie Performa i5 2500K bez OC stoi w spoczynku na 35* a wstresie na 70*

Myślę,że nie masz się specjalnie czym martwić, ale niech wypowie się ktoś z większym stażem:)

Grafika to referent?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest boxowe niedokupowaniem żadnego innego wentylatorka. Nie wiem czy to max temperatura karty gdyż strasznie szybko pieła się w gore i po prostu bałem się ją spalić ;s (zrobię jeszcze jeden test na ile czasu ustawić?)

Jak myślicie dokupienie nowego wiatraczka rozwiązalo by sprawę z malymi fps'ami ??

Ps: Jaki wentylatorek do 100zl byście polecali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie, to można i tutaj napisać... Zalman Performa - bardzo wydajne i dość ciche chłodzenie, cena: 120-130 zł. Taniej można dorwać coolery SilentiumPC, które też będą dobre, ja mam jeden z tańszych coolerów Asusa i też nie narzekam, chociaż cudu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed godziną uruchomiłem COD 4, fps utrzymywał się od 150 do 250. Niby wszystko dobrze, a tu nagle monitor się wyłączył(dioda mryga, głos chodzi) pomaga jedynie reset. Jest wersje tez z zatrzymaniem ekranu.

Ps: Od instalacji nowego sterownika wyskakuje mi błąd:

http://img221.imageshack.us/img221/2148/beztytuumyn.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...