Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naruciak10

pad od xbox 360 na pc

Polecane posty

Witam.

Mam pytanie dotyczące pada od xboxa 360. Ostatnio sporo gier jest oznaczone znaczkiem informującym, że jest kompatybilna z padem od xboxa. Czy starsze gry działają z tym padem? Znalazłem też raz w sklepie pada wyglądający jak pad xboxa, ale zato innej firmy. Czy takie pady zadziałąją ze starszymi grami? Dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cała reszta pada powinna działać? Jeszcze jedno pytanie? Czy pad od xboxa działał by na tych grach:

- nfs most wanted

- pes 2010

- pop 2 trony

- xpand rally

- nfs undercover

- rayman 3

W te gry zwykle gram na starym padzie, podobnym do tego z playstation 3 firmy speedlink, a podobno pad xboxa jest o wiele

bardziej wygodny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

1). Oczywiście pad od Xboxa 360 będzie działał z tymi grami, ale będziesz sobie go musiał sam ustawić - przyciski, itd..

2). Pad od "klocka" jest wygodniejszy od tego z PS3. Sam mam tego pada i jest naprawdę dobry i wygodny. Pad od PS3 też jest dobry, ale już nie tak wygodny.

3). Tutaj masz stronę z padami od Xklocka :

Xbox 360 pady

:smile:

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opóźnień, ale pamiętaj że bezprzewodowy musisz kupować w czerwonym pudełku (Wersja Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows), te w zielonych pudełkach są dla konsoli co znaczy że nie masz odbiornika. Nie polecam kupować wszelakich podróbek zgodnych z X360, ja swojego oryginalnego pada mam od początku 2008 roku i jest nonstop używany a wygląda i działa jak nowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze zalecam kupic oryginalnego pada M$ do PC. Kilku znajomych kupilo pady do PC od innych firm i niestety sie skarzyli, ze a to gra pada nie wykrywa, a to grzybek im nie dziala tak jak powinien itd. Moj pad M$ nie mial w tych samych tytulach zadnych problemow i wszystko dziala na nim poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...