Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

porter

Gamepad nie działa w grach

Polecane posty

Witam mam problem z Gamepadem którego zakupiłem na allegro [KLIK]. Gdy dostałem paczkę płyta ze sterownikami była pęknięta. Napisałem więc do tej firmy ale nic nie odpisała. Więc bez zainstalowania sterowników podłączyłem pada do kompa. Wyświetlił mi się dymek, że nowe urządzenie zostało zainstalowane i jest gotowe do użycia lecz w grach on nie działa. Ściągnąłem program Xpadder i o dziwo pokazuje, że wszystko działa bez zarzutu. Więc już sam nie wiem może ja coś źle robię bo to mój pierwszy pad. I jakby ktoś znalazł sterowniki do niego to niech pisze. W kontrolerach gier pisze, że to jest Generic USB Joystick. Z góry dziękuję

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.

Przykro mi, ale nawet jeśli naprawisz tego pada, to nie jest to zbyt trwałe urządzenie i zbyt długo nie podziała.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu ta gra nie obsługuje pada? Jestem posiadaczem pada i tak często jest że w większość gier nie da się pograć. Z padem jest raczej wszystko w porządku jeśli xpadder wykrywa (bez podłączonego pada wyskakuje komunikat),spróbuj skonfigurować go do jednej z gier w jaką chcesz pograć tym właśnie programem lub po prostu graj w produkcje które obsługują kontroler np: games for windows :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem z opisu aukcji. "Wysokiej jakości". Dobre sobie. Niestety, prawda jest taka że jesteśmy zbyt biedni, żeby kupować byle co. Widze, że wydałeś niecale 18 zł (z kosztem przesyłki) na najtańszą możliwą podróbkę. Przy takim towarze jest bardo duże ryzyko, że nie będzie działał. Albo szybko się zepsuje - takie pady nie grzeszą trwałością. Lepiej zainwestować w coś droższego i mieć pewność, że nie rozsypie ci się w dłoni po dwóch sesjach ze Street Fighterem.

Powiem więcej, już nawet dowolny pad kupiony w Carrefour na przecenie będzie lepszy i wytrzymalszy.... (chociaż też będzie pozostawiał wiele do życzenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...