Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krychu4195

Co lepsze od winampa?

Polecane posty

Mam już dość powolnego i pożerającego zasoby winampa..

Chciałbym zmienić odtwarzacz, tyle że nie wiem na jaki.

Wypróbowałem Foobar2000 ale niestety jest brzydki a z tego co wyczytałem to zmiana skórki jest ponoć czasochłonna, do tego ogólnie jakoś nie przemawia do mnie ten program.

Wiem że mogę wybrać starszą wersję Winampa ale chodzi o to że w obecnym cenie sobie:

-wygląd

-możliwość zwinięcia programu w cieniutki paseczek (ewentualnie chciałbym możliwość chowania programu do traya)

-i to że mogę mieć kilka playlist pod ręką na panelu bocznym

Nie potrzebuję nic więcej niż to co wypisałem powyżej.. Co mi polecicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowałem Foobar2000 ale niestety jest brzydki a z tego co wyczytałem to zmiana skórki jest ponoć czasochłonna, do tego ogólnie jakoś nie przemawia do mnie ten program.

O Bohrze, ściągasz Columns UI i szukasz odpowiadającej Ci skórki-99% zawiera w paczce tutorial jak to cudo zainstalować ;). Inna sprawa, że wtedy zwiększa się zużycie pamięci.

Ale AIMP też jest spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście polecam AIMPA, bardzo dobry odtwarzacz, spełnia wszystkie wymagania podane przez Ciebie, można playlisty układać i potem puszczasz tylko i grasz, w sumie WMP no ale AIMP jest o niebo lepszy, bardzo prosty interfejs, nie powinieneś mieć z obsługą problemów ;) Najlepszy obecny odtwarzacz muzyki pod słońcem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...