Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RON1N

MSI CX640-"zniknęła" dedykowana karta graficzna GeForce GT5200M

Polecane posty

Witam niedawno przyszedł do mnie laptop MSI CX640, przez jakiś czas wszystko było ok ale teraz zauważyłem pewien problem a mianowicie znikła z laptopa dedykowana karta graficzna GeForce GT 520M, nie widzi jej ani manager urządzeń, ani everest, jak chcę zaistalować sterowniki z płyty która była przy laptopie do wywala mi komunikat że "nie odnaleziono sprzętu" czy coś w tym stylu i w sumie nie mam pojęcia co robić, lapek jakoś działa na zintegrowanej grafice intel family HD, ale wydajnościowo jest ona dużo słabsza, może mi ktoś powiedzieć czy jest jakiś sposób żeby tą kartę odzyskać czy muszę wywyłać laptopa do servisu

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi że nic takiego się nie stało, wydaje mi się że jak instalowałem demo crysis 2 z płyty cda wywaliło mi blue screen'a dałem się namówić kumplowi który twierdził że to będzie najlepszy test wydajności, i chyba od tamtej pory laptop nie widzi GeForce'a, znalazłem podobny problem w sieci i podobno wystarczyło aktualizować bios'a i wszystko wróciło do normy, powie mi ktoś jak to zrobić ? jakie jest ryzyko nieudanej aktualizacji ? jaki jest stopień trudności tego procesu ? będę wdzięczny za jakieś wskazówki lub instrukcje dla laika :)

z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...