Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gliscor

Rozwiązany: Format Win7

Polecane posty

Witam.

Mam Windowsa 7 na płycie i chciałbym za jej pomocą zrobić całkowity format. Nie chce żadnych kopii zapasowych ani pozostałości po plikach na kompie. Na XP to nie było dla mnie problemem, ale teraz mam 7 i nie za bardzo wiem co i jak. Prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A instalowałeś kiedyś w ogóle Windowsa Xp? Bo robi się to bardzo podobnie.

Najpierw w BIOSie przestaw bootowanie - żeby napęd był jako pierwszy. Później po włożeniu płyty z Win 7 jeszcze przed ekranem ładowania Windowsa wyświetli się informacja, żeby wcisnąć dowolny przycisk, aby uruchomić zawartość płyty. Jak już naciśniesz, to po wczytaniu plików instalacyjnych przejdziesz do ustawienia tych wszystkich pierdół - będzie tam też opcja "formatuj". Jeśli masz więcej partycji, to najpierw sformatuj te, na których na ma Windowsa. Na samym końcu wystarczy wybrać partycję, na której zostanie zainstalowany nowy system ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, ale jak mam włożoną płytę, restartuje kompa normalnie wlączam nie? A potem mam "Zainstaluj Teraz" albo "Naprawa".

I tu jest dylemat bo nie wiem co mam z tym zrobić, Jak biore Zainstaluj teraz to jest uaktualnianie albo instalacja niestandardowa. Co bym nie wziął to nie widze Formatuj, może coś przeoczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...