Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jachus

Dwa wyjścia dźwięku. Czy się da?

Polecane posty

Chcę kupić sobie kupić headset czyli jedna słuchawka z mikrofonem. Czy jest możliwe żeby dźwięk np. z gry leciał w głośnikach, a dźwięk rozmowy np. na skype lub ventrillo leciał w tej słuchawce? Jeśli tak to czy do tego potrzebna jest druga karta dźwiękowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy 2 karty dzwiekowe moga dac ten rezultat, ale raczej na pewno nie zrobi tego 1 karta dzwiekowa (wbudowana, badz dokupiona i umieszczona w slocie). Wiem, ze sa adaptery tak, zeby pod jedno wyjscie audio wychodzily 2 nowe wyjscia, ale w tym przypadku w obydwu wyjsciach bedzie ta sama sciezka dzwiekowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od samej karty dźwiękowej. Większość zintegrowanych pozwala rozdzielić sygnał na przedni panel i gniazda z tyłu i wtedy zostaje grzebanie w opcjach programów i systemu (nie wiem czy pod XP to byłoby możliwe tak wogle, a ty nie sprecyzowałeś OSa). Oddzielna karta dźwiękowa też w jakimś stopniu problem rozwiązuje, bo działa jako oddzielne urządzenie do odtwarzania dla systemu i też się to da skonfigurować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie druga karta dźwiękowa na to pozwoli. Pewnym rozwiązaniem będzie kupienie słuchawek na USB - będą one faktycznie dodatkową kartą dźwiękową. Dźwięk z odtwarzacza przekierowujesz na jedną kartę, ze Skype na drugą - i już. Jeśli słuchawki na mini-jack to problem rozwiąże jedynie dodatkowa karta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...