Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JCraft

Rozwiązany: Steam - przedpremierowe granie

Polecane posty

Interesuję mnie jedna mała sprawa - zamówiłem sobie swego czasu w pre-orderze nowego Deus Ex'a (zwyczajną pudełkową edycję), a patrząc na moje doświadczenia z pre-orderami spodziewam się tego, że gra przyjdzie do mnie jakieś kilka dni przed premierą i tu pojawia się moje pytanie - z racji tego, że nowy DE jest powiązany ze Steam'em będzie w ogóle możliwość odpalenia go przed premierą europejską? Dotąd jedyne gry "zesteamowane" jakie zdarzyło mi się kupić nabywałem po premierze, także się nie orientuję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preordery najpierw tylko wiszą w sklepie, na rachunku. Czasami można sobie ściągnąć grę np. 24 albo 48h przed oficjalną premierą i danego dnia o danej godzinie zostaje odblokowana. Oczywiście, okazjonalnie posiadacze preorderów mogą się cieszyć dodatkową dobą w ogóle na grę, która zostaje odblokowana dla nich przed czasem, ale to wszystko zależy od dobrej woli wydawcy. Portala 2 udało się przyspieszyć o kilka godzin, ale już dużo wcześniej te 10GB leżało na dysku oczekując aktywacji. Oczywiście, taka aktywacja zawsze się pojawi z lagiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...