Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fergiX

Rozwiązany: Programy do robienia screenshotów z gier

Polecane posty

Witam.

Tak jak w temacie, poszukuję programów do robienia screenów z gier. Jak wiadomo w niektórych przypadkach/grach Print Screen i próba wklejenia do Painta nie działa.

PS dobrze by było gdyby program był darmowy, bo piracić bym nie chciał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy jest XFire. Poza screenami robi też niezłe filmy, posiada licznik zmarnowanego przy PC życia, komunikator i... Bleh, faktycznie trochę dużo tych opcji, ale program jest bardzo lekki, więc ich mnogość to raczej zaleta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i jeden i drugi program (a nie widziałem, że oba robią screeny... niedopatrzenie). A to robienie screenów działa tak jak na Steamie, czyli że można wskazać folder dla tych zrzutów i one będą zapisywać się w tym folderze? W formacie jpg przykładowo

PS a właśnie, jeszcze jedno pytanie. Czy żeby zrobić screena z XFire trzeba mieć daną grę przypisaną do niego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrobić screena na xfire, gra musi być wykryta i musi działać interfejs ingame. Poznasz to po informacji przy włączaniu gry w rogu ekranu. :smile:

Screeny zapisują się domyślnie w C:\ProgramData\Xfire\screenshots. Chyba nie można zmienić na inną lokalizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem. Praktycznie w każdej grze XFire mi się włącza więc z tym nie ma problemu. Szkoda, że nie można zmienić lokalizacji ale to akurat nie jest jakimś wielkim problemem, zwłaszcza, że ten folder nie jest jakoś "głęboko" ukryty. Cóż, dziękuję wszystkim za odpowiedzi, temat do zamknięcia. W razie jakichkolwiek problemów będę mógł poprosić o jego otwarcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...