Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neithan138

Safari - przeglądarka potrafi strasznie mulić

Polecane posty

Od jakiegoś czasu Safari bardzo długo wczytuje niektóre strony. Nie ma reguły które, choć najrzadziej zdarza się to w przypadku cdaction.pl :) Strony potrafią sie ładować od 30 sekund do czasami ponad 1 min. W takim tempie praca w internecie jest mało przyjemna.Myślę, że jest to wina przeglądarki lub ew. antywirusa (COMODO Inter Security), bo internet mam 8MB, a komputer z pewnością wystarczający do bardzo komfortowego surfowania (dokładna specyfikacja na profilu). Nic nie daje również zerowanie przeglądarki.

Zaznaczam, że nie ma mowy o zmianie przeglądarki, bo żadna inna mi nie odpowiada. Nie piszcie też, że Safari po prostu jest wolne, bo kiedyś chodziło u mnie bardzo szybko, poza tym wg. kilku testów, które czytałem jest to najszybsza przeglądarka zaraz po nieznacznie prześcigającym ją Chromie (dalek w tyle zostawia Firefoxa czy Operę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa normalnie (MSI-VR630, Vista x86). Wyłącz na chwilę ochronę internetową i firewall jeśli jest w Comodo (zostaw tylko ochronę antywirusową, chociaż ją też możesz spróbować na chwilę wyłączyć). Sprawdź czy problem występuje na innych przeglądarkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...