Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Upadly321

Pare problemów z nową płytą

Polecane posty

Ostatnio zmieniłem płytę główną z GeForce K8 Triton Series (Socket S939) na Ashrock'a N68C-S UCC i mam na razie 3 małe problemy

1. To problem z głośnikami mam zestaw 5.1 i 3 kable do podpięcia (Czarny, zielony, pomarańczowy) i 3 wejścia (czerwone, zielone, niebieskie) jak mam podłączyć te kable żeby wszystkie głośniki chodziły sprawnie?

2. Mam procesor 4 rdzeniowy i się trochę grzeje, czy mogę bez obaw przełożyć Radiator i wentylator Z Socketa S939? Wejście pasuje prawie idealnie.

3.W starej płycie miałem wejście USB 2.0 i te z tyłu było połączone z innymi dziwnymi wejściami (nigdy ich nie użyłem) jak to teraz podłączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podłacz obojętnie o ile sterowniki od karty dźwiękowej pozwalają przyporządkować funkcję właśnie podłączonemu urządzeniu. ( tzn że jak podłaczysz zielony to wyskoczy okienko z wypisanymi pozycjami i zaznaczasz "wyjście na głośnik przedni" ( przykładowo ) )

2. Najlepiej jest zainwestować w jakieś lepsze chłodzenie od razu ( bo domyślam się że chcesz tu zamontować inne box'owe ).

Jak pasuje to nie powinno być problemów żadnych ;) , a można wiedzieć jakie temp. masz ( w spoczynku i stresie ), oraz jaki to cooler.

3. Co do panelu przedniego, to w instrukcji od płyty głównej masz opisane jak wszystko podłączyć kabel po kabelku. Jeżeli jej nie masz pobierz instrukcje ze strony producent'a ( powinna tam byc )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak podłączam (kolorami i normalnie) to głośniki chodzą, ale tylko 3 (sub, lewy, prawy) reszta nie chodzi a inne podpięcia wyczytuje jako urządzenia rejestrujące (mikrofony)

2.temp:

w spoczynku - 35-40

jak gram - 43-50

Aż tak dobrze się nie znam co do coolera (nie znam nazwy) ale jeśli chodzi i zestaw to jest oryginalny od AMD Phenom II 840

3.Chodzi mi o z tyłu podłączenie USB i jeszcze takie dziwne wejścia były a na nowej płycie nigdzie nie pasują i w instrukcji nic niema

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...