Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luq92

Nie mogę zainstalować sterów do lapka Dell N5010

Polecane posty

Witam.

Dziś zakupiłem lapka Dell N5010 i okazało się, że ma tylko jedną partycję. Postawiłem od nowa system (7 HP 64-bit) i okazało się, że nie mogę zainstalować żadnych sterów oprócz bluetooth i chipsetu. Dostałem płytę w zestawie, ale po włożeniu pojawia się komunikat, że dla mojego modelu nie ma nic odpowiedniego. Ściągałem wszystko ze strony Della i udało mi się zainstalować chipset oraz bluetooth. Dodatkowo partycja recovery nie działa, albo ja nie umiem jej odpalić. Przy starcie wciskam F8 i nic. Po wciśnięciu F12 pojawia się menu bootowania, ale nic tam o revovery nie ma. Jak można zmusić tego lapka do przyjęcia sterowników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na inne modele czy nie dla nich sterowników do podzespołów w Twoim komputerze. Niestety, to nie pierwsza taka akcja z Dell kiedy np: kupujesz Dell 1525 z czego tylko parę sterowników znajdziesz pod ten model, część będzie pasować z np: 1526 ina część z 1520 itp. Metoda albo na zasadzie sprawdzenia identyfikatora sprzętu w menadżerze urządzeń i poszukiwanie odpowiedniego sterownika albo prób i błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...