Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yakara25

Sennheiser'y HD 201 strasznie cicho grają

Polecane posty

Witam, przed chwilą rozpakowałem pudełko ze świeżo zakupionymi Sennheiserami HD201 ponieważ moje poprzednie słuchawki Creative Fatality HS-1000 się zapsuły. O dziwo grają one bardzo cicho na komputerze jak i na moim telefonie... w czym problem ? Fatality grały tak głośno,że w porównaniu do sennheiserów to nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative HS 1000 wpina się do USB, a Sennheiserami HD 201 do minijacka 3,5mm. Może coś z wyjściem masz nie tak w komputerze.

Na telefonie ani na odtwarzaczu mp3/mp4 nie uzyskasz dużej głośności na takich słuchawkach. Każdy jeden model tego typu będzie na nich ciszej grał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dzięki temu masz teraz pewnie możliwość regulowania głośności słuchawek pokrętłem od głośników. Nie możesz sobie po prostu zwiększyć głośność tym pokrętłem?

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Ci teraz nie pomogę. Co dla Ciebie znaczy że "cicho" grają? Sam mam starszy model słuchawek Creativa HS 800 i wiem, że jak da się w nich głośność na full, to pierdzą (bo to czystym dźwiękiem nie można nazwać) tak że słychać je 20 metrów od kompa. Wiem, że te Sennheiserami HD 201 grają bardzo czysto, jak na swoją cenę. Do głośności od Creativów moich im daleko. Może niech jakiś twój kolega, kuzyn, brat niech je sprawdzi. Jak dla nich będą grały wyjątkowo głośno, to znaczy że wszystko jest ok. Słuchanie muzyki na maximum jest nie zdrowe. Przytępia słuch. W mp4 swojej mam 30 stopniową skalę, a na swoich pchełkach słucham na 8 poziomie w domu, a jak idę drogą to na 12 i mi to całkowicie wystarcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...