Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Hellgate: London

Polecane posty

No ba! można stwierdzić po filmikach, screenach, że produkcja ta na pewno nie będzie przeciętna. A poza tym przecież to ekipa od diablo... Łącząc te wszystkie czynniki małe jest prawdopodobieństwo, że gra będzie słaba..

Wrr.. pozostaje czekać z niecierpliwością :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellgate: London to jedna z tych gier, na które czekam z wielka niecierpliwością. Taki klimat, grafkia i ogólne wrazenia z zaprezentowanych materiałów są wysmienite. Choć jak dobrze wiadomo, ze do prasy i do netu pójdą takie materiały żeby szczeka opadła a rzeczywistość może być zupełnie inna. Ale tak to mozna gadać w przypadku innych gier, bo Hellgate: London to gra, która z pewnością bedzie sporym wydarzeniem i swoją grafiką, klimatem i przede wszystkim grywalnością pozostanie długo w świadomościach graczy na całym świecie. Oby Hellgate było dobre, bo jak narazie zapowiada się arcysmakowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie będzie nie mogła być hitem !!!!!! To w końcu bedzie FPS od twórców DIABLO :twisted: i jestem zaniepokojony ilością zainteresowanych tym tematem 3 odpowiedzi włącznie z moją to kiepski wynik jak na tak dobrze zapowiadającą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie będzie nie mogła być hitem !!!!!! To w końcu bedzie FPS od twórców DIABLO :twisted: i jestem zaniepokojony ilością zainteresowanych tym tematem 3 odpowiedzi włącznie z moją to kiepski wynik jak na tak dobrze zapowiadającą grę.
No wiesz na razie trochę mało wiadomo na temat tej gry, to też mało osób się wypowiada. Ja po obejrzeniu filmiku i przeczytaniu tematu numeru w CDA bardzo liczę na tę grę. Właściwie to będzie coś w rodzaju rewolucji (mam nadzieje). Jak by jeszczę nie trzeba było na nią długo czekać...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby dlaczego mialo by byc trudne? :) Lazisz i napierniczasz do wszystkiego z tych wypasionych pukawek.

Ta gra dlugo powstaje, ale tworcy maja czas i kase, wiec moga sobi pozwolic na teksty typu "done when its done" :D

Ciekawa hybryda moze z tego wyjsc, kolesie niezle pokreceni to wiedza co robia i nie pozwola wypuscic na rynek niegrywalnego gniota z milionem bugow :P.

Ja bardzo wierze w te gre, bedzie miala klimat, pokazala juz to, boje sie tylko troche o wymagania, na pewno mocarny procek i potezna nie beda sie nudzic :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jak do tej pory wiadomo (trochę tego niewiele) gierka zapowiada się wyśmienicie... Acz ciekawe kiedy ujży światło dzienne. Jak pada tekst "wyjdzie kiedy będzie gotowe" odrazu wiadomo że ten czas rychło nie nadejdzie... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Prey`a to nie wiem (dopiero dzisiaj sprawdzę ^^) ale podejrzewam iż na Hellgate warto poczekać. To ludzie z Blizza, przyzwyczaili się do przekładania i zwlekania - mam nadzieję że i ten "dryg" do tworzenia wielkich hitów stamtąd wynieśli. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś niebardzo miałem ochotę kupować preya... Piszecie, że warto? Grałem w demo i rzeczywiście jest bardzo ciekawe, ale jak widać ludzie piszą, że gra jest do ukończenia w 9-10h :/

No to buuu... 10 lat w 10 godzin.. super :P

Jak zrobią takie coś w Hellgate london.. to WRRR :) Wierzę jednak, że nie będzie to tylko super bajerancka grafika z rozywką na kilka godzin. Kto jak kto, ale ONI chyba umieją robić gry porządnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś niebardzo miałem ochotę kupować preya... Piszecie, że warto? Grałem w demo i rzeczywiście jest bardzo ciekawe, ale jak widać ludzie piszą, że gra jest do ukończenia w 9-10h :/

No to buuu... 10 lat w 10 godzin.. super :P

Ja grałem coś około dwóch dni w sesjach 5-6 godzinnych, więc nie jest źle. Gra jest dłuższa od Half-Life 1 z całą pewnością, bo go przed chwilą przeszedłem :P.

A, poza tym Prey w ostatecznej postaci powstaje gdzieś od 2004 roku, więc nie od żadnych 10 lat ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toć to firma utworzona z "uciekinierów" ("uchodźców"?) z starego, dobrego Blizzarda - więc porównywac je chyba można.

Tzn. że Blizz jest teraz zły :?: niby dlaczego :?: o ile jestem dobrze poinformowany, to blizz stworzył jedną z najbardziej dochodowych i popularnych gier wszechczasów- World of Warcraft oczywiście :D:wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś, kiedyś powiedział iż czekanie (oczekiwanie) jest złe? :D

"Szukajcie a znajdziecie" , "Pukajcie a będzie wam otwarte" , "Czekajcie a się doczekacie" ? :lol: :lol:

Byle by gra była warta świeczki - wtedy mogą i przekładać do przyszłej gwiazdki czy jeszcze następnej. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja. najlepiej niech prace nad grą zawieszą i wznowią za 10 lat żeby pobić rekord(jeśli ktoś nie wie do kogo należy rekord to przypominam PREY) w długości tworzenia gry,jeśli nie wyjdzie do połowy 2007(raczej wątpliwe bo pierwsze pogłoski mówiły o tym roku jeszcze ale to jest bardziej wątpliwe) to będzie niepokojące:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... przesadzasz. :D

No a po za tym PREY`owi takie przekładanie wyszło na dobre (gierka rewelka!) to czemu i Hellgate nie miał by tak potrzymać ludzi w niepewności dłuższy czas. Ważne by to co w końcu dostaniemy było przedniej jakości softem, a nie niedopracowanym crapem czy pośpiesznie kończonym z niewykorzystanymi pomysłami i nie rozwinietymi ideami. Niech się chłopaki tam nie śpieszą. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...