Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zulwiu

Problem ze stacją dysków

Polecane posty

Witam. Otóż mam problem ze swoją stacją dysków. Nie czyta płyt, lub przy próbie ukazania jej zawartości po prostu wysuwa się. Mimo to jest jedna, jedyna płyta, którą owa stacja czyta prawie bez problemów - The Sims 2. Z początku myślałem, że problem leży w zawirusowanym komputerze, ale jednak się myliłem. Po skanowaniu przez G Data InternetSecurity 2011 i usunięciu zbędnych wirusów, dalej jestem w tym samym miejscu. Podejrzewałem, że jest to wina lasera, ale skoro jest taki krążek, który nie stwarza problemów, to szczerze powiedziawszy już w to wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to któryś z tych niezbędnych wirusów sprawia problem?

(...)

Dobra, suchar, wiem. Zacznijmy klasycznie od wyczyszczenia napędu za pomocą specjalnej płyty czyszczącej, lub rozkręcając napęd i czyszcząc go ręcznie (soczewkę jakimś alkoholem, np. spirytusem). Jeśli nie pomoże, to daj znać, pomyślimy dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....w końcu udało mi się przeczyścić ten laser...wszystko wyglądało obiecująco po tym jak stacja zaczęła czytać PES'a, ale wszystko poszło w....kiedy zacząłem instalować Mass Effect z ostatniego numeru CDA. Po włożeniu 2 płytki dalej mam problem z wyczytaniem jego zawartości....;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest ME 2, tylko część pierwsza...u mojego kolegi zainstalowało się bez przeszkód ;/ Chyba będę zmuszony zakupić nową nagrywarkę...Ale może jest jeszcze jakiś sposób?

PS. już chyba wiem o co chodziło - z instalacją wszystko w porządku, tylko po włożeniu dysku nr 2 komputer nie czytał go...jeszcze pokombinuje z innymi płytami i zobaczymy co z tego wyjdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...