Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prrremek15

Rozwiązany: Iplus i call of duty mw

Polecane posty

Witam mam problem, a nawet 2.

1. Mam i plusa ok 200kb/s działam w sieci edge i mam 4 kreski zasięgu. Co dziwne, maksymalne prędkości jakie osiągam to 10-20kb/s. Pewnego razu kumpel przyszedł z notebookiem i u niego prędkość sięgała 100kb/s. Obydwaj mamy win7. Co zrobić, żeby u mnie też net tak działał.

2. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem CoD-a 4MW i jak każdy po przejściu singla zabrałem się za multi. Co dziwne dostaję bana na większości serwerów. Gra jest oryginalna, klucz mam oryginalny więc dlaczego?

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

P.S. Czy jest jakiś sposób na zmniejszenie pingów? Zmiana neta na razie nie wchodzi w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego wyskakuje Ci te komunikat bo masz za duży ping!A w podsieci(czy jak to się nazywa) EDGE NIE POGRASZ,za duży ping,co z tego że masz 4 kreski ja też mam 4 i nic się nie da zrobić oprócz zmienienia operatora na lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingi nie zaleza od tego od kogo masz neta a jak daleko i czysto masz do bts+ ile osób na nim siedzi te z edgeto tragedia pingowa - komórki z niego korzystaja do rozmów i sms. Bez 3g nie masz nawet cienia nadziei na granie przez sieć w fps, jeszcze nienajgorzej jest z mmorpg, ale do momentów wypraw na instancje.

Albo radio, albo podaj gdzie mieszkasz. MOZE coś sie da w stylu cdma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma niedaleko mnie internet z orange. Ma ruter pracujący w sieci CDMA. I takie moje pytanko. Gdybym kupił sobie taki ruter też mógłbym korzystać z sieci CDMA? . Dało by mi to coś? A zrywanie umowy mi się nie opłaca bo musiał bym zapłacić 800zł

Obecnie mam modem Huawei E156G

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś rozwiązać umowę z iPlusem i w tedy wziąć neta w technologii CDMA z Orange.Musi też chyba mieć modem,router tylko rozdziela neta na inne urządzenia np. 2 kompa,laptopa.

800zł?To się wkopałeś.Nie to chyba nic nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...