Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hink

Rozwiązany: Avast czy G Data Internet Security 2011

Polecane posty

Witam. Od niedawna jestem w posiadaniu antywira GDIS 2011 ( na płycie) a obecnie używam Avasta! Free Antivirusa najnowsze wersje oraz aktualizacje na bieżąco bazy wirusów. I stąd moje pytanie czy lepiej używać dalej Avasta czy zmienić na G Date ? Który program według was jest lepszy, wykrywa więcej wirusów, wykazuje się skutecznością oraz nie "zamula " sprzętu. Jakie są wasze opinie na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja bym na twoim miejscu zostawił Avasta.G-Data jest bardziej sprzętożerny tzn., bardziej zamula co nie można powiedzieć o Avast'cie.Ten ma wielu zwolenników i wielu takich którzy mówią że jest do ,,D".Ja tam Go używam od 4 lat i według mnie nie ma lepszego antywirusa.A testowałem wiele, między innymi CIS, czy Avira.Avast jest najbardziej przyjazny chyba pod względem interfejsu, i powiem więcej że czasami system dla pewności skanowałem np., Avirą czy CIS'em i co?Okazywało się że jest czysty.

Tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wielkim przeciwnikiem Avasta = ni to dobre, ni skuteczne, ni ładne, ni szybkie... Testowałem też G-Datę (w okolicach 2009) i faktycznie był odrobinę cięższy (sprawdzałem zużycie ramu i procesora w czasie skanowania i poza), ale za to szybszy, bardziej rozbudowany i moim zdaniem skuteczniejszy.

Od Avasta lepsze było dokładnie wszystko, co testowałem, nawet sprzęt bez antywira - poziom bezpieczeństwa ten sam, a nie mulił :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No opinie są przeróżne na prawdę ;) Myślę że zostawię Avasta, nie muli kompa, nie mam problemów z wirusami a G Data nie testowałem i na razie niech tak zostanie :) Dzięki za wypowiedzi temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...