Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robercikk62

aktualizacja sterowników

Polecane posty

Grając w Cod'a 4 gra strasznie mi się przycinała, więc postanowiłem sprawdzić sterowniki. Ściągnąłem program Drive Genius Professional i podczas testu wyszło, że 6 sterowników jest nieaktualnych. Z racji, że program trzeba zarejestrować, aby w pełni z niego korzystać, to nie ściągnałem nowych sterowników poprzez program.

Wszedłem w menadżer sprzętu i sprawdzałem aktuazliacje tych sterowników, które wykrył program, lecz podczas aktualizacji wyszło, że wszytskie sterowniki są aktualne.

Więc moje pytanie czy sterowniki są aktualne, czy też nie ;] ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Podaj DOKŁADNY model swojej płyty głównej i karty graficznej. Śmiem stwierdzić że żaden z nieaktualnych sterowników nie jest przyczyną zacinek CoDa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta to AMD M880G with ATI Mobility Raedon HD 4250. Od początku użytkowania nowgo laptopa sterowników nie aktualizowałem.

A co do aktualizowania jak pisałem w pierwszym poście żadnego ze sterowników nie da się zaktualizować, bo piszę, że wszystkie są aktualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na najniższych detalach gra się ścina...

PC za słaby jest na takie gry.

Spróbuje zaktualizować te sterowniki.

A nawiasem mówiąc np gra Call of Juarez Więzy Krwi też nie ma za niskich wymagań, a chodzi bez problemowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...