Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shrike

sterownik do płyty głównej

Polecane posty

Witam,

Instaluję Windows 7 x64 na czystym dysku i chcę zainstalować sterowniki do płyty głównej ASUS P6T SE. Na stronie producenta do pobrania jest jakieś 30 sterowników: http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Soc...6T_SE/#download

i jeszcze dodatkowe do supporta pamięci i CPU.

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, które warto instalować, do czego one służą, a co najważniejsze, które się instaluje jako te główne, bez których komputer nie będzie działał poprawnie (albo nie powinien)?

mój procesor to Intel i7 975

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku musisz wybrać właściwy system (Windows 7 64 bit), a potem:

1. Chipset - sterowniki układu płyty głównej, instalować w pierwszej kolejności.

2. Audio - zintegrowana z płytą karta dźwiękowa.

3. LAN - zintegrowana z płytą karta sieciowa.

Jeżeli nie używasz urządzeń z punktów 2 i 3, nie instaluj sterowników do nich.

Resztę możesz spokojnie pominąć. Najważniejsze są wyżej wymienione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj system. Jeśli masz połączenie z netem to Windows 7 przez autoupdate (aktualizacje opcjonalne) i funkcję instalowania sprzętu ściągnie dostępne sterowniki automatycznie. Sprawdź czego brakuje i to zainstaluj. Jeśli wszystko jest jak należy to zainstaluj: chipset który tak siak poprawi wydajność, stery do grafiki również, szczególnie dla gier, sterowniki do dźwięku prawdopodobnie umożliwią korzystanie z bardziej zaawansowanych opcji niż podstawowe w systemie (tu też według uznania - jeśli systemowe Cię zadowolą to nie musisz instalować). Reszta już całkowicie wedle uznania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...