Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

G-Fo

the driver

Polecane posty

Niech ktos temat przeniesie.

hmmm co do gry to jest kapitalna. Pamiętam jak zagrywałem się nia na Psx'ie. Pierwsza część twórcom najlepiej wyszła i nikt tego nie zaprzeczy. Bardzo ciekawe misje fabuła bardzo fajne no i bardzo duze miasta. Bardzo dobry realizm jak na tamte czasy i grafika tez niczego sobie. Jedyny minus to cieżka jak cholera misja treningowa którą to piłowałem ze 6 godzin zanim zrobiłem 180 reverse. Echh to były czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos temat przeniesie.

hmmm co do gry to jest kapitalna. Pamiętam jak zagrywałem się nia na Psx'ie. Pierwsza część twórcom najlepiej wyszła i nikt tego nie zaprzeczy. Bardzo ciekawe misje fabuła bardzo fajne no i bardzo duze miasta. Bardzo dobry realizm jak na tamte czasy i grafika tez niczego sobie. Jedyny minus to cieżka jak cholera misja treningowa którą to piłowałem ze 6 godzin zanim zrobiłem 180 reverse. Echh to były czasy.

LOl.Usmialem sie rowno.

Bardzo fajna fabula....Jasne,ty chyba dobrej fabuly nie widziales w grach jesli to ci sie podobalo.

Nie twierdze ze Driver z psx to slaba gra,ale juz w tamtym czasie gralem w gierki z lepsza fabula.Chyba ze rozwazamy tylko ta srie.

Misje wcale nie sa ciekawe,bo polegaja tylko na idiotycznym jezdzeniu z punktu A do punktu B.

Fabula jest powiedzmy w miare,trzyma sie calosci ale to zadna rewelacja.Taka a nie inna bo to gierka w ktorej glownie jezdzimy.

Miasta..owszem sa duze.Ale co z tego.Nie mozemy wyjsc z samochodu,zwiedzanie w trybie free jest nudne.Z kolei w czasie misji nikt nie podziwia tego tylko skupia sie na drodze,bo kazdy z nas zna autyzm gliniarzy z Drivera i maniakalny ped ku demolce.

Bardzo dobrze to w Driverze wyszla fizyka.Auta maja fantastyczne zawieszenia i tu sie zgadzam.Jezdzi sie przyjemnie.

Grafika jedynki jest lepsza niz dwojki,to fakt.

A poziom trudnosci.Trening jak i kazda misja to banal.Wyjatkiem jest misja ostatnia z limuzyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOl.Usmialem sie rowno.

Bardzo fajna fabula....Jasne,ty chyba dobrej fabuly nie widziales w grach jesli to ci sie podobalo.

Nie twierdze ze Driver z psx to slaba gra,ale juz w tamtym czasie gralem w gierki z lepsza fabula.Chyba ze rozwazamy tylko ta srie.

Możliwe że widziałeś lepsze fabuły. Ja także tylko ze to jest samochodówka, więc nie mozna porównać fabuły do tej z przygodówek horrorów itd.

Misje wcale nie sa ciekawe,bo polegaja tylko na idiotycznym jezdzeniu z punktu A do punktu B.

Niekoniecznie. a pościgi za motorówką czy pamiętna misja co jeździło się za pociągiem, czy demolowanie restauracji albo rozwalanie innych aut. Była też misja w której trzeba było dowieśc do doków autko praktycznie zniszczone. Wiec nie mów mi że tylko jęzdżenie od A do B.

Fabula jest powiedzmy w miare,trzyma sie calosci ale to zadna rewelacja.Taka a nie inna bo to gierka w ktorej glownie jezdzimy.

Miasta..owszem sa duze.Ale co z tego.Nie mozemy wyjsc z samochodu,zwiedzanie w trybie free jest nudne.Z kolei w czasie misji nikt nie podziwia tego tylko skupia sie na drodze,bo kazdy z nas zna autyzm gliniarzy z Drivera i maniakalny ped ku demolce.

No tak na podziwianie miasta podczas misji nie ma czasu. NO ale właśnie od tego jest free ride.

Bardzo dobrze to w Driverze wyszla fizyka.Auta maja fantastyczne zawieszenia i tu sie zgadzam.Jezdzi sie przyjemnie.

Grafika jedynki jest lepsza niz dwojki,to fakt.

A poziom trudnosci.Trening jak i kazda misja to banal.Wyjatkiem jest misja ostatnia z limuzyna.

Może dla ciebie banał, dla mnie gra była trudna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno do najłatwiejszych to ona nienależy. Dażę ją dużym sentymentem bo to moja druga samochodówka w jaką grałem na swoim kompie (po NFS3). Misje są nawet, nawet. Model jazdy to jeden z najlepszych jaki kiedykolwiek powstał! Serio, tak fajnie bujających się bryk nie ma nigdzie. Dziś grafa nie daje rady, ale gdy świat jeszcze niewidział Obliviona, to był to niewątpliwy plus tej produkcji. Driver2- gorszy od poprzednika, Driver3- to już każdy chyba wie co lepsze. Cały czas czekam na "Parel Lines" w wersji na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...