Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ponet

Windows 7 Problem z uprawnieniami

Polecane posty

Witajcie,

Mam Windowsa 7. Ostatnimi czasy nie mogę ustawić koligacj0 czy zmienić priorytetów w menedżerze zadań, różnym grom. Np. World of Tanks, chciałbym zmienić priorytet na wyższy czy niższy. Nie mogę tego zrobić bo "Operacja nie może być zakończona. Odmowa dostępu" O dziwo, takiemu firefox'owi czy gg mogę przestawić bez przeszkód. Ale grom już nie mogę. Czy wie ktoś może, dlaczego? oraz jak temu zaradzić? Oczywistą oczywistością, jest to, że mam pełne prawa administratora.

Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

A masz "prawdziwe" konto administratora? Jeśli nie, to możesz je aktywować, w wierszu poleceń wpisując:

 net user Administrator /active:yes

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem, i otrzymałem taki komunikat:

wystąpił błąd systemu 5.

Odmowa dostępu.

PS. uruchomiłem wiersz polecenia "jako administrator" Tak, btw, zanim ktoś to powie ; )

PS2. OK udało się, "polecenie zostało wykonane"

Tylko, że dalej występuje problem z pierwszego posta. Dalej odmowa dostępu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System był preinstalowany przez producenta, mowa tu o laptopie. System przeskanowałem zarówno antywirem (Avast, zaktualizowany) oraz kilkoma innymi antyspyware, malware etc. etc.

Nic nie znalazł, żaden z programów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Najwyraźniej producent narzuca ograniczenia dla użytkowników, system został przez niego zmodyfikowany. Jeśli laptop ma partycję odzyskiwania a nie ma płyty z czystym systemem (bo za każdym razem będzie się instalował zmodowany os), to jedynym wyjściem będzie kontakt ze sprzedawcą i prośba o zdjęcie ograniczeń, która zresztą nie musi być spełniona.

O ile gwarancja to dopuszcza załatw sobie oryginalną płytkę z Windowsem i postaw czysto system.

Czasami może pomóc deinstalacja śmieciowych programików dołączonych przez producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...