Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akron

Przestrzenność dźwięku

Polecane posty

Witam,

zastanawia mnie od pewnego czasu pewien szkopuł. Posiadam CAL! oraz integrę (wiem, nie bijcie, mam zamiar kupić Xonara DS, chyba, że jest jakaś tańsza i lepsza karta od niej :P) i podczas grania w fpsy zauważyłem, że przestrzenność jest "odwrócona". Co to znaczy? Ano to, że np. jeśli jakiś gracz idzie po mojej prawej stronie, słyszę jego kroki po lewej, jeśli ktoś strzela przede mną, słyszę go tak, jakby strzelał ktoś za mną. Czy po kupieniu karty dźwiękowej/wyregulowaniu jakichś ustawień powinno się to zmienić? Czy te słuchawki "po prostu tak mają"? Jeśli potrzeba do tego karty dźwiękowej, możecie polecić jakąś tanią, a dobrą (tzn, o ile wymieniony przeze mnie Xonar DS jest zły w stosunku jakość/cena, bo budżet mam ograniczony mniej więcej do ceny właśnie DSa czyli ~150 zł). A jeśli to wina ustawień, to co muszę pozmieniać? Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lynenhynenh

Podaj co to za zintegrowana karta, coś czuję że to Realtek...

Zacznij się zachowywać jak dorosły człowiek... - Gofer

Ok, helmudzie słuchawki te posiadają oznaczenia L i R i myślę że autor tego tematu jest wystarczająco inteligentny, by nie mieć z tym problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...